مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو در محل اسکار کاشت مو در محل اسکار
4 نوامبر 2018 بدون نظر 544 بازدید

کاشت مو در محل اسکار از چه روشی امکان پذیر است؟

کاشت مو در محل اسکار از روش هایی است که در حال حاضر بسیاری از متخصصان زیبایی برای برطرف کردن جای زخم ها و بخیه هایی که در قسمت های مختلف سر به وجود آمده استفاده میکنند. به علت این که کاشت مو در محل زخم و بخیه مزایای فوق العاده ای دارد در صورتی که بیمار شرایط کافی برای استفاده از این روش را داشته باشد بهتر است از روش های کاشت مو استفاده شود. البته این روش برای برخی از افراد ممکن است مناسب نباشد که در ادامه بیشتر به آن خواهیم پرداخت.

کاشت مو در محل اسکار برای چه افرادی مناسب است؟

همانطور که گفتیم کاشت مو در محل اسکار یکی از بهترین روش هایی است که با استفاده از آن میتوان جای زخم، بخیه و تمام آسیب های فیزیکی که به سر وارد شده را برطرف کرد اما برای اینکه بیمار بتواند از این روش استفاده کند باید شرایط کافی داشته باشد. یکی از مهمترین شرایط برای کاشت مو در اسکار ها این است که عمیق آسیب دیدگی بیشتر از حد ممکن نباشد.

کاشت مو در محل اسکار از چه روشی امکان پذیر است؟

در صورتی که آسیب دیدگی بیشتر از حد ممکن باشد و خونرسانی در حد کافی در محل مورد نظر انجام نشود ممکن است موها بعد از کاشت رشد مناسب نداشته باشند و جهت رشد آن ها تغییر کند به همین دلیل ظاهر غیر طبیعی به وجود می آید و بهتر است از روش های دیگر استفاده شود. البته در این موارد هم برخی متخصصان با استفاده از روش های مختلف کاشت مو را انجام خواهند داد.

روش کاشت مو در محل اسکار

برای کاشت مو در محل اسکار میتوان از روش های مختلف کاشت مو استفاده کرد و انتخاب بهترین روش به عهده ی متخصصان زیبایی است. در صورتی که برای کاشت مو در جای زخم و بخیه از روش fut  استفاده شود به علت کیفیت بالایی که گرافت ها دارند احتمال ریزش موهای کاشته شده کاهش پیدا میکند اما متاسفانه استفاده از این روش باعث میشود تا مجددا شاهد برجای ماندن جای زخم جدید باشیم.

به همین دلیل استفاده از روش های دیگر مانند fue هم برای کاشت مو در محل اسکار بسیار مناسب خواهد بود و میتوان با استفاده از آن به نتایج مطلوب دست پیدا کرد.

جایگزین کاشت مو در محل اسکار

به جای کاشت مو در محل اسکار میتوان از روش های دیگر مانند پی ار پی، لیزر و کلاژن تراپی هم استفاده نمود. استفاده از این روش ها قطعا در بلند مدت نتایج قابل قبولی را به دنبال خواهد داشت و علاوه بر این بسیاری از بیماران با شرایطی که دارند میتوانند از آن استفاده کنند. البته انتخاب بهترین روش به عهده ی متخصصان زیبایی است و باید شرایط بیمار به دقت بررسی شود.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha