مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو در سن پایین کاشت مو در سن پایین
29 سپتامبر 2018 بدون نظر 659 بازدید

کاشت مو در سن پایین چه عوارضی ممکن است داشته باشد؟

برخلاف افرادی که در میان سالی و سنین بالا دچار ریزش مو می گردند برخی از جوانان نیز ممکن است در سنین پایین دچار ریزش مو گردند که این امر موجب می گردد افراد جوان روحیه بسیار پایینی داشته باشند و پس از انجام درمان های مختلف اگر ریزش مو در آنها متوقف نگردد و رشد موها بازنگردد به فکر کاشت مو بیافتند که باید دید کاشت مو در سن پایین چه عوارضی ممکن است داشته باشد؟

ریزش مو در جوانان

ریزش مو در جوانان عارضه ای می باشد که اغلب به دلیل مسائل ژنتیکی و تغییرات هورمونی این دوران ایجاد می گردد که این ریزش مو برای آنها بسیار شوکه کننده خواهد بود و جوانان را دچار آشفتگی خواهد کرد و به هر روشی که توسط دیگران برای رشد موها و توقف ریزش آنها توصیه می گردد متوسل خواهند شد و به دلیل ادامه روند ریزش موها و تاثیری که در زیبایی چهره آنها خواهد داشت به فکر کاشت مو در سنین پایین خواهند افتاد.

کاشت مو در سن پایین

کاشت مو گر چه محدودیت سنی ندارد و جوانان ممکن است این روش را به عنوان تنها درمان ریزش موی خود در سنین جوانی انتخاب نمایند اما کاشت مو در سن زیر ۲۱ سال و سنین پایین هرگز توسط متخصصین کاشت مو توصیه نمی گردد.

کاشت مو در سن پایین چه عوارضی ممکن است داشته باشد؟

این امر به دلایل زیادی توسط آنها به جوانان توصیه نمی گردد و در مقابل متخصصین مو با شناخت عوامل ریزش مو در جوانان به آنها توصیه می نمایند که از اضطراب و عجله خودداری نمایند و تا شناخت کامل علت ریزش موی خود و توقف ریزش موها و تثبیت ریزش مو صبور باشند.

عوارض کاشت مو در سن پایین

کاشت مو در بیماران اگر در سنین پایین جوانی انجام بگیرد ممکن است عوارضی را برای آنها به دنبال داشته باشد که به همین دلیل کاشت مو در سنین پایین توسط متخصصین به بیماران توصیه نمی گردد که از جمله این دلایل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • اگر کاشت مو در سنین جوانی انجام گیرد ممکن است وقتی فرد به سنین میانسالی وارد گردد از کاشت موی خود و مدل موها راضی نباشد.
  • در کاشت مو تعیین یک روش کاشت که در جوانی انجام بگیرد و در میان سالی با توجه به تغییرات ایجاد شده در ظاهر بیمار طبیعی نیز به نظر بیاید کار بسیار سختی خواهد بود.
  • کاشت مو در جوانی کاشتی ناقص خواهد بود که در میانسالی به تکرار و تکامل نیاز خواهد داشت.
  • کاشت مو به فضای خالی ما بین موها نیاز دارد بنابراین کاشت مو باید در سنی انجام گیرد که ریزش موها تثبیت شده باشد تا فضای مناسب جهت کاشت مو در بین موهای باقی مانده بیمار فراهم گردد.
  • کاشت موی طبیعی دارای محدودیت جلسات کاشت می باشد زیرا بانک موی بیمار طی جلسات برداشت مو جهت کاشت دچار کاهش و صدمات خواهد شد بنابراین ممکن است اگر کاشت مو در ین پایین انجام بگیرد در سنین بالاتر بیمار بانک موی مناسبی جهت اهدای مو نداشته باشد.

کاشت مو در سنین پایین با توجه به موارد ذکر شده عوارضی برای بیمار در پی خواهد داشت که با توجه به این موارد و با توجه به اینکه ریزش مو فرآیندی طولانی و دائمی و رو به گسترش می باشد و با توجه به محدودیت های کاشت مو بهتر است زمان کاشت مو در سنی انجام گیرد که موها به اندازه کافی ریخته باشند و ریزش موها به تثبیت رسیده باشد و بهترین سن برای کاشت مو سنین ۴۰-۳۰ سالگی خواهد بود.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha