مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو در خانمها کاشت مو در خانمها
17 دسامبر 2018 بدون نظر 398 بازدید

آیا کاشت مو در خانمها جواب می دهد؟

همانطور که میدانید کاشت مو از روش های درمانی برای رفع ریزش موی به شمار میرود که در سالهای اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است و بسیاری از افراد از آن استفاده میکنند اما متاسفانه هنوز هم این باور در میان مردم وجود دارد که با استفاده از این روش فقط میتوان به درمان ریزش موی ارثی آقایان پرداخت به همین دلیل خانم هایی که دچار این نوع ریزش مو میشوند دائما به دنبال روش های دیگر برای رفع ریزش موی خود میگردند به همین دلیل در ادامه قرار است به این موضوع بپردازیم که کاشت مو در خانمها جواب می دهد یا خیر؟!

کاشت مو در خانمها

بسیاری از خانم ها تصور میکنند کاشت مو فقط برای آقایان به کار گرفته میشود و نمیتوان برای خانم ها از روش های کاشت مو استفاده کرد حتی افراد زیادی وجود دارند که ریزش موی ارثی را فقط برای آقایان میدانند به همین دلیل معتقدند کاشت مو در خانمها هیچ نتایج مثبتی به دنبال نخواهد داشت در حالی که این باور کاملا اشتباه است و کاشت مو روشی موثر برای رفع کچلی خانم ها به شمار میرود.

آیا کاشت مو در خانمها جواب می دهد؟

بهتر است بدانید کاشت مو در خانمها در اکثر موارد نتایج فوق العاده ای به دنبال خواهد داشت به طوری که میتوان نتایج بهتری نسبت به آقایان مشاهده کرد. البته باید به این نکته هم اشاره کنیم که ریزش موی ارثی بیشتر در آقایان به وجود می آید و درصد کمی از خانم ها دچار آن میشوند. اما آن دسته از خانم ها که دچار این نوع ریزش مو میشوند میتوانند از کلیه روش ها مانند sut ,fue و fit استفاده نمایند.

فواید کاشت مو در خانمها

کاشت مو در خانمها در بسیاری از مواقع نتایج قابل قبولی به دنبال خواهد داشت. بهتر است بدانید در صورتی که فرد دچار ریزش موی ارثی شده باشد فقط میتواند از این روش برای رشد موهای جدید استفاده کند و روش های دیگر نتایج رضایت بخش به دنبال نخواهند داشت. ظاهر موهایی که برای خانم ها کاشته میشود کاملا طبیعی خواهد بود و از این نظر تفاوتی با کاشت مو در آقایان وجود نخواهد داشت.

معایب کاشت مو در خانمها

بهتر است بدانید کاشت مو در خانمها معایبی هم دارد که از میان مهمترین آن ها باید به احتمال ریزش موی مجدد بعد از کاشت اشاره کرد. متاسفانه الگوی ریزش مو در خانم ها با آقایان کمی تفاوت دارد و همین باعث میشود متخصصان در استخراج فولیکول های سالم خوب عمل نکنند و همین باعث میشود احتمال ریزش مو افزایش پیدا کند.

[تعداد: 3   میانگین: 4.3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha