مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو در جای زخم کاشت مو در جای زخم
14 نوامبر 2018 بدون نظر 528 بازدید

کاشت مو در جای زخم چه مشکلاتی دارد؟

کاشت مو یکی از بهترین روش ها برای رفع کچلی و طاسی به همین دلیل امروزه بسیاری از افراد تصمیم میگیرند برای رشد موهای جدید از این روش استفاده کنند. بهتر است بدانید کاشت مو علاوه بر رفع کچلی و طاسی میتواند مزایای دیگری هم به دنبال داشته باشد. مثلا در برخی از موارد برای پنهان کردن جای و زخم و بخیه از روش های کاشت مو استفاده میشود. بسیاری از متخصصان از روش کاشت مو در جای زخم استفاده میکنند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به این روش بپردازیم.

کاشت مو در جای زخم چه زمانی موثر خواهد بود؟

در بسیاری از موارد میتوان از کاشت مو در جای زخم استفاده نمود. استفاده از این روش زمانی مناسب خواهد بود که جای زخم ها و بخیه ها در قسمت های مختلف سر و حتی صورت وجود داشته باشید.

افرادی که به دلایل مختلف در قسمت های مختلف سر و صورتشان جای بخیه و زخم وجود دارد میتوانند با کاشت مو در این قسمت ها، ظاهر بدی که جای زخم ها به وجود آورده را کاملا پنهان کنند.

کاشت مو در جای زخم چه مشکلاتی دارد؟

علاوه بر این با استفاده از این روش میتوان به پنهان کردن جای زخم و بخیه که به علت کاشت مو با روش fut به وجود می آید هم پرداخت. متاسفانه به علت اینکه در روش هایی مانند روش fut برای استخراج فولیکول های از روش های جراحی استفاده میشود جای زخم و بخیه باقی می ماند و ظاهر نامناسبی ایجاد خواهد شد. البته امروزه تا جایی که امکان داشته باشد برای کاشت مو از روش های دیگر استفاده میشود.

مشکلات کاشت مو در جای زخم

کاشت مو در جای زخم میتواند مشکلات را هم به دنبال داشته باشید به همین دلیل ممکن است متخصصان در برخی موارد از روش های دیگر برای پنهان کردن جای زخم استفاده کنند.

به علت اینکه در محل زخم ها خون رسانی کافی ایجاد نمیشود ممکن است موها رشد کافی نداشته باشند. همچنین این امکان وجود دارد که موهای کاشته شده در جهت مختلف سایر موها رشد کنند.

بهترین روش برای کاشت مو در جای زخم

در حال حاضر برای کاشت مو در جای زخم بیشتر از روش های fit  و fut  استفاده میشود. با استفاده از این روش ها میتوان در یک جلسه به راحتی جای زخم و بخیه ها را پنهان کرد.

برای این که موهای کاشته شده رشد بهتری داشته باشند معمولا بعد از کاشت مو از روش هایی استفاده میشود که به وسیله ی آن خون رسانی بیشتری در محل موهای کاشته شده انجام شود.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha