مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو در جای بخیه کاشت مو در جای بخیه
4 نوامبر 2018 بدون نظر 2156 بازدید

آیا کاشت مو در جای بخیه امکان پذیر است؟

کاشت مو در بسیاری از موارد برای رفع کچلی و طاسی به کار گرفته میشود اما در برخی موارد هم متخصصان برای رفع جای زخم و بخیه هایی که در قسمت های مختلف سر به وجود آمده از روش های کاشت مو استفاده میکنند. استفاده از روش های کاشت مو برای پنهان کردن جای و زخم و بخیه در اکثر موارد نتایج قابل توجهی را به دنبال خواهد داشت و باعث میشود بیمار در کمترین زمان ممکن به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کند. در ادامه به کاشت مو در جای بخیه و زخم بیشتر خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

کاشت مو در جای بخیه

جای زخم و بخیه در سر میتواند دلیل مختلفی داشته باشد. در بسیاری از مواقع جای بخیه در سر به علت شکستگی و آسیب های فیزیکی به وجود می آید  اما علاوه بر این عوامل دیگری هم وجود دارند که باعث برجای ماندن جای زخم میشوند.

مثلا استفاده از روش های کاشت مو که در آن از جراحی استفاده میشود هم باعث برجای ماندن جای زخم خواهد شد که میتوان با استفاده از روش های مختلف آن را از بین برد.

آیا کاشت مو در جای بخیه امکان پذیر است؟

در میان روش های مختلفی که برای رفع جای بخیه در سر وجود دارد کاشت مو در جای بخیه یکی از بهترین روش هاست چون نتایج فوق العاده ای را به دنبال خواهد داشت و افرادی که از این روش استفاده میکنند در یک جلسه به نتایج دلخواه دست پیدا خواهند کرد. برای کاشت مو در جای بخیه از روش های غیر جراحی مانند fue استفاده میشود تا شاهد جای زخم جدید بعد از عمل نباشیم.

مزایای کاشت مو در جای بخیه نسبت به سایر روش ها

کاشت مو در جای بخیه نسبت به روش های دیگر مزایای فوق العاده ای دارد که همین باعث شده بسیاری از متخصصان ترجیح دهند برای پنهان کردن جای زخم و بخیه از روش های کاشت مو استفاده کنند.

استفاده از روش های کاشت مو باعث میشود تا بیمار بتواند با یک جلسه کاشت مو شاهد پنهان شدن جای زخم و بخیه باشد. علاوه بر این استفاده از این روش مانند سایر روش ها عوارض خطرناکی به دنبال نخواهد داشت و جزء ایمن ترین روش ها به شمار میرود.

معایب کاشت مو در جای بخیه

کاشت مو در جای بخیه معایبی هم دارد که از مهمترین آن ها میتوان به امکان رشد کند تر موهای کاشته شده در جای بخیه اشاره کرد. به علت اینکه در قسمت هایی که جای بخیه وجود دارد خون رسانی کمتر انجام میشود ممکن است موها رشد مناسبی نداشته باشند و علاوه بر این شاهد نازکی موها باشیم.

[تعداد: 4   میانگین: 3.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha