مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو در ایران کاشت مو در ایران
3 دسامبر 2018 بدون نظر 385 بازدید

کاشت مو در ایران از چه روش هایی انجام میشود؟

ریزش موی ارثی یکی از شایع ترین نوع ریزش موهاست که ممکن است هر کس در طول زندگی خود دچار آن شود. متاسفانه این نوع ریزش مو به راحتی قابل پیشگیری نیست به همین دلیل است که بسیاری از افراد آن را تجربه خواهند کرد. خوشبختانه در سالهای اخیر روش های زیادی برای درمان ریزش مو در ایران به وجود آمده است که افراد میتوانند با استفاده از آن به نتایج قابل قبول دست پیدا کنند. کاشت مو در ایران با استفاده از متدترین روش های کاشت مو در دنیا در کلینیک های معتبر انجام می شود.

روش های کاشت مو در ایران

کاشت مو در ایران در سالهای اخیر دچار تحولات قابل توجهی شده است به طوری که در حال حاضر بسیاری از کلینیک های زیبایی از بهترین روش های پیوند مو استفاده میکنند که همین باعث شده بسیاری از افراد از نتایجی که به دست می آید رضایت کافی داشته باشند و به دنبال استفاده از آخرین روش های کاشت مو باشند. بهتر است بدانید روش های کاشت مو ایران با کشور های اروپایی چندان تفاوت ندارد.

کاشت مو در ایران از چه روش هایی انجام میشود؟

باید به این نکته توجه داشته باشید که برای کاشت مو میتوان از روش های مختلف استفاده کرد و انتخاب روش مناسب به عهده ی پزشک خواهد بود. روش های FUT,SUT,FUE و FIT از روش هایی هستند که در حال حاضر با توجه به شرایط بیماران از آن ها استفاده میشود. این روش ها نتایج فوق العاده ای به دنبال خواهند داشت و میتوان در شرایط مختلف از آن استفاده نمود.

بهترین روش کاشت مو در ایران

روش SUT تقریبا بهترین روش کاشت مو در ایران است اما همانطور که اشاره کردیم سایر روش های مزایای خاص خود را خواهند داشت به همین دلیل در موارد متفاوت از آن ها استفاده میشود.

اما در روش SUT به علت اینکه از دستگاه های اتوماتیک استفاده میشود احتمال عوارض مختلف کاهش خواهد یافت به همین دلیل میتوان آن را جزء بهترین روش های کاشت مو دانست.

معایب کاشت مو در ایران

بسیاری از افراد تصور میکنند به جای کاشت مو در ایران باید به کشور های دیگر سفر کنند چون در غیر اینصورت دچار مشکل میشوند و به نتایج دلخواه دست نخواهند یافت، این در حالی است که این تصور کاملا اشتباه است و در حال حاضر در کشور از بهترین روش های کاشت مو استفاده میشود و همه ی افراد میتوانند با توجه به شرایطی که دارند از آنها استفاده کنند.

[تعداد: 3   میانگین: 4.7/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha