مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو خانم ها کاشت مو خانم ها
12 نوامبر 2018 بدون نظر 1844 بازدید

همه چیز درباره کاشت مو خانم ها

در میان روش های مختلفی که برای درمان ریزش موی خانم ها وجود دارد کاشت مو یکی از روش هایی است که در سالهای اخیر طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است و علاوه بر آقایان بسیاری از خانم ها هم برای رفع ریزش موی خود از این روش استفاده میکنند. البته همانطور که میدانید کاشت مو معمولا برای درمان ریزش موی مردانه کاربرد دارد اما به طور کلی کاشت مو خانم ها هم در مواردی کاربرد خواهد داشت که در ادامه بیشتر به آن خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

تاثیرات کاشت مو خانم ها

همانطور که اطلاع دارید کاشت مو بیشتر برای رفع ریزش موی آقایان به کار برده میشود. این موضوع به دلیل این است که الگوی ریزش موی آقایان به راحتی قابل پیش بینی است به همین دلیل متخصصان زیبایی میتوانند با تخمین الگوی ریزش موی طبیعی فرد به استخراج بانک موهای قوی و سالم بپردازند. در حالی که در اکثر موارد نمیتوان با اطمینان به استخراج فولیکول های سالم از سر خانم ها پرداخت.

همه چیز درباره کاشت مو خانم ها

این موضوع به این دلیل است که ریزش موی ارثی خانم ها معمولا مانند آقایان در یک نقطه رخ نمیدهد و قسمت های مختلف از سر فرد دچار ریزش میشود به همین دلیل بعد از کاشت مو خانم ها باز هم احتمال ریزش مو وجود دارد.

البته این موضوع در همه ی خانم ها به این شکل نیست و افرادی هم وجود دارند که ریزش موهایشان دقیق مانند آقایان است و میتوانند از روش های معمول کاشت مو استفاده کنند.

بهترین روش برای کاشت مو خانم ها

برای کاشت مو در خانم ها میتوان از روش های معمول که برای آقایان به کار برده میشود استفاده نمود. همانطور که میدانید در حال حاضر روش های زیادی به وجود آمده است که با استفاده از آن میتوان در مدت زمانی کوتاه به کاشت مو پرداخت. از میان این روش ها روش sut معمولا بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد چون متخصصان زیبایی میتوانند با کمترین عوارض به کاشت مو بپردازند.

البته به علت اینکه استخراج فولیکول از سر خانم ها نیاز به دقت بیشتری دارد ممکن است از روش fit برای کاشت مو استفاده شود تا امکان ریزش مو بعد از کاشت مو هم کاهش یابد.

عوارض کاشت مو برای خانم ها

کاشت مو برای خانم ها عوارض خطرناکی به دنبال نخواهد داشت و خانم ها هم در صورتی که شرایط کافی داشته باشند میتوانند بدون نگرانی از روش های کاشت مو استفاده کنند.

کاشت مو خانم ها هم مانند آقایان در مواردی ممکن است باعث عفونت، خونریزی، تورم، التهاب و عوارض این چنینی شود که با انتخاب متخصصان با تجربه به حداقل ممکن خواهد رسید.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]




دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم




captcha