مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو حرام است کاشت مو حرام است
18 دسامبر 2018 بدون نظر 1421 بازدید

آیا کاشت مو حرام است؟

خوشبختانه در سالهای اخیر تعداد زیادی از مردم با روش های کاشت مو آشنایی پیدا کرده اند و همین باعث شده تا بتوانند بدون نگرانی شاهد رشد موهای جدید خود باشند اما متاسفانه هنوز هم افراد زیادی وجود دارند که تصور میکنند استفاده از روش های کاشت مو میتواند مشکلات خاصی برایشان به وجود آورد یا حتی این تصور در میان برخی وجود دارد که استفاده از روش های کاشت مو از نظر شرعی رد میشود به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به این موضوع بپردازیم که کاشت مو حرام است یا خیر؟!

حکم شرعی کاشت مو

بهتر است بدانید کاشت مو جزء روش های قطعی برای درمان ریزش موی ژنتیکی به شمار میرود و افرادی که دچار ریزش موی ژنتیکی میشوند مجبور از این روش استفاده کنند اما متاسفانه برخی از افراد به علت اینکه تصور میکنند کاشت مو حرام است به سراغ روش های بی تاثیر میروند که همین باعث میشود هیچ وقت شاهد درمان ریزش موی خود نباشند و حتی ریزش موهایشان افزایش پیدا کند.

آیا کاشت مو حرام است؟

بهتر است بدانید در هیچکدام از نظرات مراجع این موضوع مشاهده نشده است که کاشت مو حرام است به همین دلیل در صورتی که دچار ریزش موی ارثی شده اید میتوانید بدون کوچکترین نگرانی از روش های کاشت مو استفاده کنید. خوشبختانه در اکثر موارد افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند در کمترین زمان ممکن شاهد رشد موهای جدید خود خواهند بود و مشکلی برایشان به وجود نخواهد آمد.

حکم کاشت موی مصنوعی از نظر شرعی

این که کاشت مو حرام است در مورد کاشت موی مصنوعی تا حدودی صحیح خواهد بود چون در برخی از روایات به این موضوع اشاره شده است اما باز هم برای اطمینان از این موضوع بهتر است نظرات علمای حاضر را جویا شوید تا بتوانید با اطمینان به استفاده از روش های کاشت موی مصنوعی بپردازید. البته میتوانید از روش های کاشت موی طبیعی هم استفاده کنید تا از حرام نبودن آن مطمئن باشید.

فواید کاشت موی طبیعی

همانطور که اشاره کردیم این که کاشت مو حرام است به هیچ وجه صحیح نمیباشد. بهتر است بدانید کاشت مو روشی موثر برای درمان ریزش مو به شمار میرود که عوارض خطرناکی به دنبال نخواهد داشت و افرادی که بانک موی کافی داشته باشند میتوانند برای رفع ریزش موی خود از آن استفاده کنند. این روش نتایج کاملا دائمی به دنبال خواهد داشت و ظاهری مناسب برای فرد به وجود می آورد.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha