مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو جزیی کاشت مو جزیی
3 دسامبر 2018 بدون نظر 729 بازدید

همه چیز درمورد کاشت مو جزیی

همانطور که میدانید ریزش مو مشکلی است که زیبایی را به شدت کاهش میدهد. تفاوتی هم ندارد که میزان ریزش مو کم باشد یا زیاد، چون به هر حال تاثیر بسیار بدی بر روی زیبایی دارد و باید به درمان آن پرداخت. بهتر است بدانید کاشت مو یکی از بهترین روش های درمان ریزش مو است و بسیاری از افراد با آن آشنایی دارند اما کاشت مو جزیی مسئله ای است که ممکن است برای بسیاری از افراد سوالات زیادی ایجاد کند به همین دلیل تصمیم گرفته ایم به آن بپردازیم.

کاشت مو جزیی چیست؟

بسیاری از افراد این موضوع را میدانند که کاشت مو یکی از بهترین روش ها برای درمان ریزش موی ارثی به شمار میرود اما در رابطه با کاشت مو جزیی اطلاعات کافی ندارند و تصور میکنند کاشت مو فقط در مواردی انجام میشود که فرد دچار کچلی و طاسی شدید شده باشد این در صورتی است که در بسیاری از موارد میتوان با استفاده از روش های کاشت مو حتی به درمان ریزش موی سطحی پرداخت.

همه چیز درمورد کاشت مو جزیی

البته کاشت مو جزیی برای همه ی افراد مناسب نخواهد بود به همین دلیل همیشه توصیه میشود قبل از اینکه برای استفاده از آن تصمیم بگیرید به نوع ریزش موهایتان توجه داشته باشید.

ممکن است در برخی موارد ریزش مو از نوع ارثی نباشد و به علل دیگر موهایتان دچار ریزش شده باشید. باید به این نکته توجه داشته باشید که علائم بسیاری از ریزش موها با یکدیگر یکسان است و ممکن است اشتباه گرفته شود.

بهترین روش برای کاشت مو جزیی

برای کاشت مو جزیی معمولا از روش هایی مانند FUT استفاده نمیشود چون در این روش ها از جراحی برای انتقال فولیکول ها استفاده میشود به همین دلیل ممکن است عوارض مختلفی برای فرد به وجود آید. این در حالی است که با استفاده از روش هایی مانند FIT و یا SUT میتوان در مدت زمانی بسیار کوتاه و بدون عوارض شدید به نتایج دلخواه رساند.

البته باز هم باید به این نکته اشاره داشته باشیم که انتخاب روش کاشت مو باید با بررسی های دقیق انجام شود به همین دلیل بهتر است این کار به متخصصان زیبایی سپرده شود.

سن مناسب برای کاشت مو جزیی

برای کاشت مو جزیی هم مانند کاشت موی کامل شرایط خاصی وجود دارد که یکی از مهمترین آن ها قطعا سن خواهد بود. بهتر است بدانید افرادی که قصد دارند از روش های کاشت مو استفاده کنند باید حداقل ۲۵ سال سن داشته باشند در غیر اینصورت مجبور میشوند از روش های دیگر مانند لیزر تراپی یا پی ار پی برای رشد مو در ناحیه ی مورد نظر استفاده کنند.

[تعداد: 3   میانگین: 4.7/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha