مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو ثابت کاشت مو ثابت
29 جولای 2018 بدون نظر 899 بازدید

کاشت مو ثابت چیست؟

ترمیم موی سر را می توان هم به صورت موقتی و هم به صوت دائمی انجام داد. در کاشت مو یا ترمیم موی موقت ممکن است از پروتز های مو یا کلاه گیس استفاده شود و یا اینکه تار های موی مصنوعی و یا طبیعی که البته غیر زنده هستند را با تکنیک های خاصی به پوست سر متصل کنند. اما در کاشت مو ثابت یا دائمی از موهای طبیعی و زنده ی خود شخص استفاده می شود.

چگونگی انجام کاشت مو ثابت

کاشت مو به صورت ثابت در حال حاضر فقط با پیوند موهای زنده ی فرد از ناحیه ی اهدا کننده مو به پوست ناحیه گیرنده ی مو امکان پذیر است زیرا وقتی که موی زنده به خوبی در پوست پیوند زده شود، پس از پیوند نیز همچنان زنده خواهد ماند و فولیکول مو در جای جدید مستقر شده و استحکام می یابد. بنابراین دچار ریزش نمی شود و می تواند به رشد طبیعی خود همانند قبل از پیوند ادامه دهد. به این ترتیب زمانی که کم مویی و طاسی با روش کاشت یا پیوند موی طبیعی زنده انجام گیرد، نتیجه ی آن ثابت و دائمی خواهد بود.

مزایای این روش کاشت مو

با کاشت موی ثابت، موهای کاشته شده جلوه ی طبیعی تری دارند، دائمی هستند و معمولا پس از کامل شدن روند بهبودی نیاز به مراقبت خاصی ندارند و با آن ها می توان همانند سایر موهای طبیعی رفتار نمود.

کاشت مو ثابت چیست؟

ماندگاری موهای پیوندی با روش کاشت مو ثابت

برای اینکه عمل کاشت مو نتیجه ی دائمی داشته باشد لازم است که به درستی و طبق اصول انجام شود، در این صورت موهای کاشته شده حتی ممکن است تا آخر عمر فرد دچار ریزش نشوند. نتایج کاشت مو برای آقایان معمولا دائمی تر است زیرا ریزش موی آقایان الگوی خاصی دارد و می توان حدس زد که موهای کدام ناحیه از سر دچار ریزش نمی شوند و برای عمل پیوند مناسب هستند.

پزشکان متخصص پوست و مو به این مسئله به خوبی آگاهی دارند و در همه ی روش های کاشت مو به این نکته توجه می شود که بانک موی خوبی برای کاشت مو شناسایی شود. در بیشتر موارد برای آقایان از قسمت پشت سر و بالای گوش ها که موهای مناسبی دارند، گرافت های مو برداشته و کاشت مو ثابت در نواحی طاس و کم مو صورت می گیرد.

متدهای رایج کاشت موی دائمی

متدهای FUT،FIT ،FUE، SUT و BHT از رایج ترین متدها برای کاشت موی دائمی در ایران هستند. در تمام این متدها از موی خود فرد برای پیوند مو استفاده می شود. در مقاله های جداگانه به بررسی هر یک از روش های جداگانه خواهیم پرداخت.

[تعداد: 3   میانگین: 3.7/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha