مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو تضمینی کاشت مو تضمینی
7 جولای 2018 بدون نظر 574 بازدید

کاشت مو تضمینی در تهران

در گذشته که هنوز روش‌های کاشت مو به اندازه‌ی امروز تکامل یافته نشده بودند و پزشکان مهارت کافی برای انجام آن‌ها را نداشتند، ممکن بود که کاشت مو نتیجه ندهد و موهای کاشته شده پس از مدتی ریزش کنند. اما امروزه مهارت‌های کاشت مو بسیار بالاتر رفته است و کمتر شاهد عدم موفقیت نتایج کاشت مو هستیم. از همین رو برخی از مراکز کاشت مو که به نتیجه‌ی کار خود اعتقاد دارند، برای جلب اطمینان بیشتر از سوی مردم، اقدام به کاشت مو تضمینی می‌کنند. در تهران نیز به دلیل تمرکز بیشتر کلینیک‌های زیبایی پوست و مو و مراکز تخصصی کاشت مو معتبر و معروف، ارائه ضمانت نامه به افرادی که کاشت مو انجام می‌دهند نیز بیشتر باب شده است.

شرایط تضمین کاشت مو در تهران

کاشت مو تضمینی در مراکز مختلف کاشت مو موجود در تهران ممکن است شرایط  مختلفی داشته باشد. برخی مراکز تراکم موهای کاشته شده را تضمین می‌کنند و در صورتی که نتیجه‌ی کار و تراکم نهایی موها با آنچه که در ضمانت نامه قید شده، مطابقت نداشته باشد، با هزینه خود کاشت موی مجدد را برای بیمار انجام می‌دهند. برخی دیگر از آنها عودت هزینه را پیشنهاد داده و برخی با ارائه بیمه نامه‌های شرکت‌های معتبر بیمه‌ای، کار خود را تضمین می‌کنند.

کاشت مو تضمینی در تهران

موارد موجود در ضمانت نامه‌های کاشت مو

موارد معمول ضمانت نامه‌ها، آن‌هایی هستند که چنانچه کار کاشت مو به روش اصولی انجام شود، آن نتایج به صورت معمول به دست خواهند آمد و معمولاً نتایج کارهایی که احتمال موفقیت کاشت در آن‌ها کم بوده و یا مشخص نیست، مثلاً کاشت مو در نقاط شکستگی و یا کاشت مو با تراکم‌های بیش از اندازه و … جزء موارد کاشت مو تضمینی نیستند. البته ممکن است برخی از مراکز مواردی نظیر کاشت مو پر تراکم از حد معمول و یا عدم ریزش مادام العمر موهای کاشته شده را تضمین کنند که به نظر تا حدودی غیر واقعی به نظر می‌رسد.

عدم وجود کاشت مو تضمینی در برخی مراکز کاشت مو

برخی از پزشکان و مراکز مطرح در کاشت مو که در جامعه بسیار شناخته شده هستند، اقدام به کاشت موی تضمینی نمی‌کنند، زیرا با وجود اینکه درصد رضایت مندی مراجعه کنندگان قبلی از آن‌ها بسیار بالا است ولی آن‌ها معتقدند که  در این روش نیز مانند سایر روش‌های درمانی ممکن است موارد نادری وجود داشته باشد که درمان موفقیت آمیز نباشد، طول درمان از حد معمول طولانی‌تر باشد و یا عوارض پیش بینی نشده‌ای به وجود آید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha