مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو به روش FCI کاشت مو به روش FCI
17 نوامبر 2018 بدون نظر 1232 بازدید

کاشت مو به روش FCI چیست؟

اگر با کاشت مو آشنایی جزئی داشته باشید حتما میدانید که امروزه روش های زیادی برای کاشت مو وجود دارد که با استفاده از همه ی آن ها میتوان به رفع کچلی و طاسی ژنتیکی پرداخت. به دلیل مزایایی که هر کدام از روش ها دارند متخصصان زیبایی با توجه به شرایط بیمار از ان ها استفاده میکنند. در میان روش های مختلفی که برای کاشت مو وجود دارد کاشت مو به روش FCI یکی از جدیدترین روش هاست که قصد داریم در ادامه به آن بپردازیم.

چه افرادی میتوانند از کاشت مو به روش FCI استفاده کنند؟

در حال حاضر روش های زیادی برای کاشت مو وجود دارد که بیماران میتوانند برای رفع کچلی و طاسی خود با استفاده از آن ها به نتایج قابل قبولی دست پیدا کنند.

کاشت مو به روش FCI یکی از جدیدترین روش های کاشت مو است که متاسفانه در مرحله ای نیست که در کلینیک های زیبایی بیماران بتوانند از آن استفاده کنند اما دانشمندان بر روی پژوهش و بررسی آن هستند.

کاشت مو به روش FCI چیست؟

کاشت مو به روش FCI اف سی آی  به دلیل مزایای فوق العاده ای که دارد در آینده ای نزدیک متقاضیان زیادی خواهد داشت و به احتمال زیاد متخصصان برای اکثر افراد از آن استفاده خواهند کرد.

اما طبق مطالعاتی که در مورد این روش انجام شده است ممکن است هزینه ی آن از روش های دیگر بیشتر باشد که در این صورت بیشتر افرادی که بانک موی ضعیف دارند باید از آن استفاده کنند.

مراحل کاشت مو به روش FCI

برای کاشت مو به روش FCI قبل از هر چیز متخصصان فولیکول ها را مانند روش های دیگر کاشت مو استخراج میکنند. تفاوت اصلی این روش با روش های دیگر این است که برای انجام آن لازم نیست تعداد زیادی از گرافت ها برداشته شوند و متخصصان با برداشت ۱۰۰ الی ۲۰۰ عدد فولیکول میتوانند به راحتی کاشت مو را انجام دهند.

بعد از این که فولیکول ها با روش های مرسوم برداشته شدند به محیط آزمایشگاهی برده خواهند شد و با استفاده از تکنولوژی های جدیدی که وجود دارد به تکثیر آن ها پرداخته میشود و در نهایت در قسمت های مختلف سر کاشته میگردند.

عوارض کاشت مو به روش FCI

عوارض کاشت مو به روش FCI به شرح زیر می باشد:

اطلاعات کاشت مو به روش FCI در حال حاضر به صورت دقیق در دسترس نیست و به علت اینکه بر روی نمونه های انسانی زیادی انجام نشده است نمیتوان به عوارض دقیق آن اشاره کرد اما به صورت کلی به علت اینکه برای انجام این کاشت مو تعداد کمتری از فولیکول ها استخراج خواهند شد میتوان گفت عوارض کاشت موی اف سی آی میتوان گفت کمتر از روش های دیگر خواهد بود.

[تعداد: 4   میانگین: 4.3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha