مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو به روش نیوگرافت کاشت مو به روش نیوگرافت
4 نوامبر 2018 بدون نظر 1077 بازدید

کاشت مو به روش نیوگرافت چیست؟

اگر تصمیم دارید برای رفع ریزش موی خود از روش های کاشت مو استفاده کنید بهتر است بدانید بهتر انتخاب را کرده اید چون امروزه پیشرفت های زیادی در روش های کاشت مو به وجود آمده است و افرادی که از این روش ها استفاده میکنند به نتایج قابل توجهی دست خواهند یافت. کاشت مو به روش نیوگرافت یکی از جدیدترین روش هاست که به تازگی متقاضیان زیادی پیدا کرده است به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به آن بیشتر بپردازیم.

کاشت مو به روش نیوگرافت

کاشت مو به روش نیوگرافت یکی از جدیدترین روش ها برای درمان ریزش مو و کچلی آندروژنیک است. افرادی که دچار ریزش موی ژنتیکی شده اند میتوانند با استفاده از این روش در کمترین زمان ممکن شاهد رفع کچلی و طاسی باشند. به دلیل اینکه در این روش از رابط کامپیوتری و رباتیک استفاده میشود عوارض کاشت مو به حداقل خواهد رسید.

در کاشت مو به روش نیوگرافت از یک رابط کامپیوتری به همراه بازوی روباتی استفاده میشود تا بتوان کاشت مو را به صورت کاملا هوشمند انجام داد.

کاشت مو به روش نیوگرافت چیست؟

در این روش فولیکول ها توسط دستگاه ها شناسایی میشوند و با استفاده از متدهایی که وجود دارد برای پیوند آماده خواهند شد. بعد از آن متخصصان عوامل مختلفی کاشت مو را کنترل میکنند و به کاشت مو در نواحی مختلف سر بیمار میپردازند.

مزایای کاشت مو به روش نیوگرافت

مهمترین مزیت کاشت مو به روش نیوگرافت این است که با استفاده از آن میتوان به خط رویشی کاملا طبیعی دست پیدا کرد و همین باعث میشود موها حالت غیر طبیعی یا به اصطلاح عروسکی نداشته باشند.

علاوه بر این استفاده از این روش باعث میشود تا عوارض کاشت مو تا حد زیادی کاهش پیدا کند چون در این روش استخراج فولیکول ها با استفاده از متدهای جدیدی که به وجود آمده انجام خواهد شد.

عوارض کاشت مو به روش نیوگرافت

همانطور که گفتیم کاشت مو به روش نیوگرافت عوارض کمتری نسبت به روش های دیگر خواهد داشت اما به طور کلی افرادی که از این روش استفاده میکنند هم ممکن است در برخی موارد دچار عوارض مختلف کاشت مو شوند. التهاب، قرمزی، تورم، عفونت و حتی ریزش موهای کاشته شده از عوارضی هستند که برخی از افراد شاهد آن خواهند بود.

برای اینکه با استفاده از روش های کاشت مو دچار عوارض مختلف نشوید باید حتما در انتخاب متخصصان و مراکز کاشت مو توجه کافی داشته باشید.

[تعداد: 2   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha