مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو به روش نانو کاشت مو به روش نانو
6 اکتبر 2018 بدون نظر 965 بازدید

کاشت مو به روش نانو چیست؟

متاسفانه بسیاری از افراد بعد از اینکه دچار ریزش مو میشوند سردرگمی زیادی را تجربه میکنند و نمیتوانند به رفع کچلی وطاسی بپردازند این موضوع به دلیل این است که معمولا بسیاری از افراد سعی میکنند شخصا به درمان ریزش مو بپردازند و به قول قدیمی ها خودشان دکتر خود باشند اما باید به این نکته توجه داشته باشید که توصیه ی قدیمی ها برای قبل از بیماری ها و ریزش مو است و در صورتی که دچار ریزش مو شده باشید قطعا نمیتوانید به راحتی از شر آن خلاص شوید.بهترین کاری که میتوانید در این مواقع انجام دهید این است که به متخصصان زیبایی مراجعه کنید.متخصصان با بررسی شرایطی که دارید میتوانند بهترین روش درمانی را برایتان تجویز کنند. کاشت مو به روش نانو یکی از روش هایی است که ممکن است در بسیاری از موارد برایتان مفید واقع شود و متخصصان آن را توصیه کنند.

کاشت مو به روش نانو چیست؟

امروزه روش های زیادی برای درمان ریزش مو به وجود آمده که در بسیاری از مواقع میتوان با استفاده از آن ها به نتایج قابل قبولی دست پیدا کرد و برای همیشه از کچلی و طاسی خلاص شد.

کاشت مو به روش نانو از روش هایی است که برای رفع کچلی و طاسی به صورت موقت استفاده میشود و متقاضیان زیادی دارد. این روش برای افرادی مناسب است که به دلیل مشکلات ژنتیکی، بیماری آلوپسی و مشکلات هورمونی دچار ریزش مو شده اند و به امکان استفاده از روش های دائمی را ندارند. با توجه به نتایجی که بعد از این روش به دست می آید در اکثر موارد یکی از بهترین روش ها برای درمان ریزش مو و کچلی تان خواهد بود.

کاشت مو به روش نانو چیست؟

مراحل کاشت مو به روش نانو چگونه است؟

کاشت مو به روش نانو تقریبا همان روش ترمیم مو است که در آن از موهای مصنوعی استفاده میشود اما در این روش دقت بیشتری وجود دارد و متخصصان قبل از هر چیز به صورت دقیق موهای مصنوعی را با موهای فرد شبیه سازی میکنند به صورتی که حتی کوچکترین تفاوتی بین آن ها وجود نداشته باشد.

به همین دلیل ظاهری که برای فرد به وجود می آید بسیار طبیعی خواهد بود.بعد از این که موها شبیه سازی شده ند با استفاده از چسب و کراتینه های طبیعی بر روی سر محکم میشوند.

کاشت مو به روش نانو چه مزایایی دارد؟

مزایای کاشت مو به روش نانو به شرح زیر می باشد:

همانطور که گفتیم در کاشت مو به روش نانو موها به صورت دقیق با موهای فرد شبیه سازی میشود.این شبیه سازی از نظر رنگ، جنس و ضخامت موها خواهد بود و همین باعث میشود ظاهری که برای فرد به وجود می آید بسیار طبیعی باشد.

علاوه بر این افرادی که از این روش استفاده میکنند عارضه ی خاصی را تجربه نخواهند کرد. مزیت دیگر این روش این است که برای استفاده از آن هیچ محدودیتی وجود ندارد و با هر بیماری ای  که داشته باشید میتوانید از آن بهره بگیرید.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha