مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش سوپرگرافت روش سوپرگرافت
11 نوامبر 2018 بدون نظر 512 بازدید

کاشت مو به روش سوپرگرافت

اگر برای رفع ریزش موی خود به کلینیک های زیبایی مراجعه کرده باشید حتما میدانید که ریزش مو به دلایل مختلفی رخ میدهد و باید برای رفع هر نوع از آن از روش های متفاوتی استفاده نمود. ریزش موی ارثی از انواع ریزش موها به شمار میرود که برای رفع دائمی آن باید حتما از روش های مختلف کاشت مو مانند روش سوپرگرافت استفاده کرد در غیر اینصورت در اکثر موارد فرد به نتایج دلخواه دست نخواهد یافت و ریزش مو تا مدت ها ادامه خواهد داشت که همین باعث آسیب های روحی شدید بیمار خواهد شد.

روش سوپرگرافت چیست؟

اگر با کاشت مو آشنایی کافی داشته باشید حتما میدانید که کاشت مو روش های مختلفی دارد و متخصصان برای رفع هر کدام از انواع ریزش مو ها باید از روش های مشخصی استفاده کنند تا شاهد کمترین عوارض همراه با بهترین نتایج باشیم. روش سوپرگرافت یکی از رایج ترین روش های کاشت مو است که در سالهای اخیر طرفداران بسیاری پیدا کرده است و بسیاری از متخصصان سعی میکنند از آن استفاده کنند.

کاشت مو به روش سوپرگرافت

روش سوپرگرافت بیشتر برای افرادی مناسب خواهد بود که بانک موی کافی و قوی داشته باشند به همین دلیل افرادی که بانک موی ضعیف دارند مجبور خواهند بود تا از روش های دیگر کاشت مو مانند fut و fit استفاده نمایند.

برای کاشت مو سوپر گرافت از دستگاه های تمام اتوماتیک و هوشمند استفاده میشود به همین دلیل این روش مزایای فوق العاده ای دارد که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

کاشت مو با روش سوپرگرافت چه مزایای دارد؟

مزایای کاشت مو سوپرگرافت به شرح زیر می باشد:

همانطور که اشاره کردیم به علت اینکه در روش سوپرگرافت برای کاشت مو از دستگاه های هوشمند و اتوماتیک استفاده میشود مزایای این روش بسیار فوق العاده خواهد بود و افرادی که از این روش استفاده میکنند میتوانند شاهد نتایج قابل توجهی باشند. یکی از مهمترین مزایای این نوع کاشت مو این است که با استفاده از آن جای زخم و بخیه و … باقی نخواهند ماند.

ضمن اینکه با روش سوپرگرافت میتوان در یک جلسه کاشت مو را به پایان رساند به همین دلیل بیمار میتواند زودتر به نتایج قابل قبول دست پیدا کند.

معایب روش سوپرگرافت چیست؟

معایب کاشت مو سوپرگرافت به شرح زیر می باشد:

روش سوپرگرافت معایبی هم دارد که باید به آن توجه داشته باشید. یکی از اصلی ترین معایب این روش این است که در طی استخراج فولیکول ها امکان این وجود دارد که به برخی از آنها آسیب وارد شود و نتوان برای پیوند مو از آن استفاده نمود به همین دلیل قطعا این روش برای افرادی که بانک موی ضعیف دارند مناسب نخواهد بود.

[تعداد: 3   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha