مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو به روش اف یو تی کاشت مو به روش اف یو تی
9 نوامبر 2018 بدون نظر 461 بازدید

کاشت مو به روش اف یو تی ، هزینه و فواید و عوارض

کاشت مو روش های مختلفی دارد و متخصصان با توجه به شرایطی که بیماران دارند به انتخاب روشی مناسب برای کاشت مو خواهند پرداخت. انتخاب بهترین روش برای کاشت مو باعث میشود تا عوارض عمل تا حد زیادی کاهش پیدا کند و علاوه بر این شاهد رشد موهایی با کیفیت تر باشیم به همین دلیل متخصصان زیبایی در انتخاب روش های کاشت مو دقت زیادی خواهند نمود. کاشت مو به روش اف یو تی یکی از روش هایی است که قصد داریم در این مطلب به آن بپردازیم پس با ما همراه باشید.

مزایای کاشت مو به روش اف یو تی

از میان روش های مختلفی که در حال حاضر برای کاشت مو وجود دارد کاشت مو اف یو تی کمتر مورد استفاده قرار میگرد چون متاسفانه معایب این روش از مزایای آن بیشتر است.

مزیت اصلی کاشت مو اف یو تی این است که متخصصان میتوانند با استفاده از این روش درصد زیادی از فولیکول ها را به صورت سالم استخراج کنند و این موضوع برای افرادی که بانک موی کافی ندارند مناسب خواهد بود.

کاشت مو به روش اف یو تی ، هزینه و فواید و عوارض

البته باید توجه داشته باشید که این روش در حال حاضر به صورت کلی روشی منسوخ شده است و متخصصان بیشتر از روش هایی مانند sut و fue استفاده میکنند چون استفاده از این روش ها باعث میشود تا پزشک بتواند در یک جلسه تعداد زیادی از فولیکول ها را پیوند بزند. علاوه بر این در این روش ها بسیاری از عوارض کاشت مو اف یو تی که در ادامه به آن اشاره میکنیم وجود نخواهد داشت.

عوارض کاشت مو به روش اف یو تی

در کاشت مو اف یو تی برای برداشتن فولیکول ها از ناحیه ی پشت سر نواری از پوست سر برداشته خواهد شد به همین دلیل اینکار باعث میشود تا افرادی که از آن استفاده میکنند شاهد برجای ماندن جای زخم و بخیه باشند که این خود یکی از بزرگترین عوارض کاشت مو به روش fut است.

علاوه بر این با استفاده از این روش احتمال خونریزی و حتی عفونت افزایش پیدا خواهد کرد و همین باعث شده است که در حال حاضر متخصصان سعی کنند از روش های دیگر استفاده کنند.

هزینه کاشت مو اف یو تی

هزینه کاشت مو به روش اف یو تی با روش های دیگر چندان تفاوت نخواهد داشت اما باید توجه داشته باشید که برای خدمات زیبایی عمدتا تعرفه ی ثابتی وجود ندارد و کلینیک های مختلف با توجه به اعتبار و تجربه ی متخصصان خود به تعیین تعرفه میپردازند به همین دلیل برای اطلاع از تعرفه ی کلینیک های مورد نظر خود باید حتما به آن مراجعه کنید.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha