مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو بعد از پنج ماه کاشت مو بعد از پنج ماه
19 ژانویه 2019 بدون نظر 2419 بازدید

نتیجه کاشت مو بعد از پنج ماه چه باید باشد؟

در این مطلب تصمیم گرفته ایم به نتیجه کاشت مو بعد از پنج ماه بپردازیم چون بسیاری از افراد بعد از این که از روش های کاشت مو استفاده میکنند به دنبال اطلاع از زمان دقیق رشد موهایشان هستند. بهتر است بدانید در میان روش های مختلفی که برای درمان ریزش مو وجود دارد روش های کاشت مو اثر بخشی سریعی دارند به همین دلیل میتوان برای دستیابی به نتایج دلخواه از آن ها استفاده کرد. روش های دیگری که وجود دارند معمولا یا اثر بخش نخواهند بود یا برای مشاهده ی تاثیرات آنها باید سالها صبر نمود.

نتیجه کاشت مو بعد از پنج ماه

در روش های کاشت مو متخصصان به انتقال فولیکول های مناسب به نواحی مختلف سر بیماران می پردازند. این کار در اکثر موارد باعث میشود تا چرخه ی رشد موها تا چند وقت تغییر پیدا کند به همین دلیل نمیتوان با استفاده از روش های کاشت مو شاهد نتایج سریع بود. معمولا در اکثر موارد برای دستیابی به نتایج حداقلی باید ۳ ماه صبر نمود چون قبل از این موها رشدی نخواهند داشت.

نتیجه کاشت مو بعد از پنج ماه چه باید باشد؟

نتیجه کاشت مو در ماه پنجم را میتوان به راحتی مشاهده کرد. افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند معمولا بعد از ماه پنجم شاهد رشد ۲ الی ۳ سانتی متری موهای خود خواهند بود به همین دلیل میتوانند خط رویش طبیعی موهای خود را به راحتی مشاهده کنند. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که ممکن است در این زمان برخی از موها رشد نکنند به همین دلیل باید مقداری صبر نمود.

ریزش موها بعد از ماه پنجم کاشت مو

همانطور که اشاره کردیم نتیجه کاشت مو بعد از پنج ماه را میتوان به راحتی مشاهده کرد چون موها رشد مناسبی خواهند داشت به همین دلیل افرادی که شاهد رشد موهای خود نیستند باید حتما به پزشک مراجعه کنند تا با استفاده از روش هایی که وجود دارد مشکلات به وجود آمده رفع شود.

البته ریزش مو بعد از ماه پنجم به ندرت اتفاق می افتد به همین دلیل بسیاری از افراد میتوانند بعد از این مدت شاهد رشد موهای خود باشند و معمولا مشکلی به وجود نخواهد آمد.

عوارض کاشت مو بعد از پنج ماه

نتیجه کاشت مو بعد از پنج ماه به صورتی خواهد بود که فرد به موهایی کاملا طبیعی دست خواهد یافت به همین دلیل افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند بعد از این مدت شاهد عوارض خاصی نخواهند بود. معمولا بیشتر عوارض کاشت مو در ماه اول مشاهده میشود که با رعایت مراقبت هایی که توصیه میشود به راحتی از بین خواهد رفت.

[تعداد: 3   میانگین: 3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha