مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو بعد از سه ماه کاشت مو بعد از سه ماه
19 ژانویه 2019 بدون نظر 509 بازدید

نتیجه کاشت مو بعد از سه ماه چه باید باشد؟

ریزش مو انواع مختلفی دارد که برخی از آن ها به راحتی قابل درمان نیستند به همین دلیل افرادی که دچار آن میشوند باید برای دستیابی به نتایج دلخواه حتما از روش های مناسب مانند کاشت مو استفاده کنند. کاشت مو در سالهای اخیر نتایج قابل توجهی را برای بیماران رقم زده است چون روش های ان دچار پیشرفت های قابل توجهی شده اند و کمترین عوارض را برای بیماران به دنبال دارند. کاشت مو روشی نسبتا سریع است که در چند ماه نتایج مناسبی به دنبال خواهد داشت. در ادامه به نتیجه کاشت مو بعد از سه ماه خواهیم پرداخت.

نتیجه کاشت مو بعد از سه ماه

بهتر است بدانید کاشت مو از روش های سریع برای رفع ریزش مو میباشد به همین دلیل افرادی که از این روش استفاده میکنند میتوانند این اطمینان را داشته باشند که موهایشان بعد از مدتی کوتاه رشد مناسبی خواهد داشت. بهتر است بدانید کاشت مو در اکثر موارد باعث رشد موها بعد از سه ماه خواهد شد به همین میتوان گفت نتیجه کاشت مو بعد از سه ماه کاملا قابل مشاهده خواهد بود.

نتیجه کاشت مو بعد از سه ماه چه باید باشد؟

نتیجه کاشت مو بعد از سه ماه به این صورت خواهد بود که نوک موها مقداری رشد خواهند داشت به طوری که میتوان چند میلی متر از آن ها را به راحتی مشاهده کرد. البته این مدت ممکن است در برخی از افراد کمی تفاوت داشته باشد به همین دلیل افرادی که بعد از ۳ ماه شاهد رشد موها نیستند نباید بلافاصله به پزشک مراجعه کنند. تاخیر یک الی دو هفته ای در رشد موها کاملا طبیعی است.

میزان رشد موهای کاشته شده بعد از سه ماه

نتیجه کاشت مو بعد از سه ماه به راحتی قابل مشاهده نخواهد بود چون موها هنوز به رشد مناسبی دست پیدا نکرده اند. برای اینکه شاهد رشد مناسب موها باشید باید حداقل چند ماه دیگر صبر کنید. بهتر است بدانید موهای کاشته شده دقیقا به اندازه ی موهای طبیعی انسان رشد خواهند داشت به همین دلیل میتوان در هر ماه شاهد رشد یک و نیم سانتی متری آن بود.

برای افزایش رشد موهای کاشته شده برخی از متخصصان به استفاده از روش هایی مانند مزوتراپی یا پی ار پی میپردازند که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

افزایش رشد موهای کاشته شده بعد از سه ماه

برای این که از نتیجه کاشت مو بعد از سه ماه رضایت کافی داشته باشید میتوانید از داروهای گیاهی استفاده کنید و یا تحت نظر پزشک کاشت مو از روش هایی مانند پی ار پی نیز استفاده نمایید. استفاده از این روش ها باعث میشود تا بتوانید بدون هیچگونه عارضه شاهد افزایش زیبایی موها و دست یافتن به نتایجی بهتر باشید.

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha