مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو برای موهای کم پشت کاشت مو برای موهای کم پشت
11 فوریه 2019 بدون نظر 1371 بازدید

روش کاشت مو برای موهای کم پشت

کم پشتی مو در برخی از موارد مشکل خاصی نخواهد بود به همین دلیل میتوان برای رفع آن از روش های بسیار ساده استفاده کرد اما برخی از افراد زمانی که دچار کم پشتی مو میشوند نمیتوانند با استفاده از هر روشی به نتیجه برسند به همین دلیل مجبور خواهند بود از روش هایی مانند کاشت مو استفاده کنند. بهتر است بدانید کاشت مو تنها روشی است که برای کم پشتی موی ارثی مورد نتایج قطعی به دنبال دارد به همین دلیل اگر به دلیل مشکلات ژنتیکی موهایتان کم پشت شده است باید به فکر استفاده از روش کاشت مو برای موهای کم پشت باشید.

اثرات کاشت مو برای موهای کم پشت

کاشت مو برای موهای کم پشت اثرات قابل توجهی دارد اما همه ی افراد نمیتوانند از آن استفاده کنند. مهم ترین شرط برای استفاده از روش های کاشت مو این است که فرد به علت مشکلات ژنتیکی دچار ریزش مو شده باشد. افرادی که به علت سوء تغذیه، استرس و مشکلات هورمونی، کم پشتی مو را تجربه کرده اند میتوانند برای دستیابی به نتایج دلخواه از داروها استفاده نمایند.

روش کاشت مو برای موهای کم پشت

کاشت مو برای موهای کم پشت نسبت به روش های دیگر اثرات قابل توجهی دارد. افرادی که از این روش استفاده میکنند مجددا شاهد کم پشتی موهایشان نخواهند بود و علاوه بر این به ظاهری کاملا طبیعی دست خواهند یافت. اثر بخشی روش های کاشت مو بسیار سریع است به همین دلیل میتوان بعد از چند ماه انتظار رشد موهای جدید را داشت.

روش های کاشت مو برای موهای کم پشت

کاشت مو برای موهای کم پشت با روش های مختلفی انجام میشود که انتخاب بهترین روش با توجه به نوع بانک موی بیماران انجام میشود. بهتر است بدانید روش sut یکی از روش های رایجی است که در حال حاضر برای کاشت مو استفاده میشود. این روش عوارض کمتری به دنبال دارد و میتوان در یک جلسه تعداد زیادی از موها را پیوند زد.

علاوه بر این برخی از بیماران به دلیل شرایطی که دارند باید از روش های fut و یا fit استفاده کنند. استفاده از این روش ها باعث میشود تا متخصصان بتوانند به تعداد زیادی از فولیکول ها را به صورت سالم استخراج کنند.

عوارض کاشت مو برای موهای کم پشت

استفاده از کاشت مو برای موهای کم پشت بهترین گزینه ممکن خواهد بود چون خوشبختانه در حال حاضر عوارض این روش نسبت به روش های قدیمی کاهش قابل توجهی پیدا کرده است اما هنوز هم در مواردی نادر ممکن است برخی از افراد شاهد عوارضی مانند خونریزی، عفونت، التهاب، برجای ماندن جای بخیه، ریزش موهای کاشته شده، خط رویش غیر طبیعی و … باشند

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha