مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو اف یو جی کاشت مو اف یو جی
9 نوامبر 2018 بدون نظر 562 بازدید

همه چیز در مورد کاشت مو اف یو جی

کاشت مو اف یو جی یکی از روش های کاشت مو است که متخصصان زیبایی با توجه به شرایط برخی از بیماران از آن استفاده خواهند کرد. استفاده از روش های کاشت موی fug و سایر روش ها باعث میشود تا موها در اکثر موارد رشد دائم داشته باشند و افرادی که از آن استفاده میکنند شاهد ریزش موی مجدد نباشند. به علت اینکه بسیاری از افراد با روش های مختلف کاشت مو به خصوص fug  آشنایی کافی ندارند تصمیم گرفته ایم تا در این مطلب به معرفی این روش بپردازیم.

کاشت مو اف یو جی چیست؟

کاشت مو اف یو جی از روش های کاشت مو است که در برخی موارد متخصصان برای رفع ریزش موی افراد از آن استفاده خواهند کرد. این روش هم مانند روش های دیگر کاشت مو برای افرادی مناسب خواهد بود که دچار ریزش موی ارثی و یا ژنتیکی شده اند به همین دلیل افرادی که به دلایل دیگر دچار ریزش مو شده اند باید از روش های دیگر مانند درمان های دارویی استفاده کنند.

همه چیز در مورد کاشت مو اف یو جی

کاشت مو اف یو جی به روش تار به تار است و در این روش متخصصان برای استخراج فولیکول ها از پانچ و یا روش های این چنینی استفاده میکنند به همین دلیل میتوان گفت که کاشت مو fug تا حدی مانند کاشت مو fit است. البته بین این روش با روش fit تفاوت هایی هم وجود دارد که همین باعث شده این دو روش نام های متفاوت داشته باشند.

مزایای کاشت مو اف یو جی

مزایای کاشت مو به روش اف یو جی به شرح زیر می باشد:

کاشت مو به روش اف یو جی باعث به وجود آمده جای زخم و بخیه نخواهد شد به همین دلیل در صورتی که بیمار شرایط کافی برای استفاده از این روش را داشته باشد متخصصان از این روش استفاده خواهند کرد.

یکی از مهمترین مزایای استفاده از این روش این است که متخصصان به دلیل استخراج تار به تار فولیکول ها میتوانند به انتخاب بهترین فولیکول هایی که در سر بیمار وجود دارد بپردازند.

معایب کاشت مو اف یو جی

معایب کاشت مو به روش اف یو جی به شرح زیر می باشد:

روش اف یو جی کاشت مو جزء بهترین روش ها برای کاشت مو به شمار میرود اما متاسفانه به علت معایبی که دارد در برخی موارد متخصصان تصمیم میگیرند تا از روش های دیگر برای کاشت مو استفاده کنند.

یکی از مهمترین معایب کاشت مو با روش fug این است که با استفاده از این روش نمیتوان بیشتر از ۳ هزار فولیکول را در یک روز پیوند زد و همین باعث میشود تعداد جلسات کاشت مو افزایش یابد.

[تعداد: 2   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha