مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو اف ای تی کاشت مو اف ای تی
۴ مهر ۱۳۹۷ بدون نظر 537 بازدید

کاشت مو اف ای تی  چیست و چگونه عمل می کند؟

در عمل کاشت مو تفاوت در میزان بانک موی پشت سر فرد و همچنین وسعت منطقه ی ریزش کرده در افراد مختلف باعث شده است که روش های مختلفی متناسب با شرایط افراد جهت کاشت مو ابداع گردد، تا بدین ترتیب نیاز همه ی افراد به عمل کاشت مو به طور کامل مرتفع گردد؛ در همین راستا در این مقاله چگونگی روش کاشت مو اف ای تی مورد بررسی قرار گرفته شده است .

کاشت مو اف ای تی

در رابطه با کاشت مو روش fit می توان عنوان نمود این روش که به اختصار آن را fit می نامند ، از جمله متداول ترین روش های کاشت مو می باشد ، در روش کاشت مو اف ای تی عمل برداشت فولیکول های مورد نیاز جهت پیوند و همچنین کاشت فولیکول های پیوندی در محل مناسب توسط یک دستگاه  به نام پانچ صورت می پذیرد ، یعنی برداشت و کاشت توسط دستگاه پانچ انجام می شود ، بدون نیاز به جراحی و بخیه کردن ، لذا فرد درد بسیار کمتری را متحمل خواهد شد و پس از کاشت نیز خبری از اسکار بزرگ پشت سر فرد نخواهد بود .

کاشت مو اف ای تی  چیست و چگونه عمل می کند؟

کاشت مو به روش اف ای تی

به هنگام برداشت و همچنین کاشت فولیکول های پیوندی در روش fit، بی حس کننده ی موضعی استفاده می شود تا بدین ترتیب فرد درد کمتری را حس کند ، پس از برداشت مو توسط دستگاه پانچ ، گرافت های مو از هم جدا شده ، خالص سازی و استریل خواهد شد و پس از آن با دقت و ظرافت خاصی با ایجاد بیحسی موضعی در ناحیه ی گیرنده ی موها ، با دستگاه پانج پیوند زده خواهند شد .

به هنگام کاشت موها ، طراحی خط رویش طبیعی و همچنین کاشت موها به شکل نامنظم و ظریف ، نتایج بسیار طبیعی و زیبایی ایجاد خواهد کرد ، در نهایت پس از انجام عمل کاشت مو ، محل پیوند پانسمان خواهد شد تا از عفونت محل پیوند جلوگیری شود .

پس از کش و قوس های فراوان در رشد و نمو فولیکول های پیوندی ، سرانجام ۹ ماه بعد از عمل کاشت ، موها به رشد کامل خواهند رسید و فرد نتایج حاصل از عمل کاشت مو را مشاهده خواهد کرد .

انجام عمل کاشت مو به روش fit تنها باید توسط پزشک متخصص پوست و مو صورت پذیرد ، از این روش جهت کاشت مو در ابرو ، مژه ، ریش و سبیل نیز استفاده می گردد زیرا سرعت عمل و همچنین امکان کاشت مو به این روش در مقایسه با دیگر روش های کاشت کمتر می باشد .

[تعداد: 5    میانگین: 3.2/5]
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha