مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو اف ای تی کاشت مو اف ای تی
26 سپتامبر 2018 بدون نظر 1938 بازدید

کاشت مو اف ای تی  چیست و چگونه عمل می کند؟

در عمل کاشت مو تفاوت در میزان بانک موی پشت سر فرد و همچنین وسعت منطقه ی ریزش کرده در افراد مختلف باعث شده است که روش های مختلفی متناسب با شرایط افراد جهت کاشت مو ابداع گردد، تا بدین ترتیب نیاز همه ی افراد به عمل کاشت مو به طور کامل مرتفع گردد؛ در همین راستا در این مقاله چگونگی روش کاشت مو اف ای تی مورد بررسی قرار گرفته شده است .

کاشت مو اف ای تی

در رابطه با کاشت مو روش fit می توان عنوان نمود این روش که به اختصار آن را fit می نامند ، از جمله متداول ترین روش های کاشت مو می باشد ، در روش کاشت مو اف ای تی عمل برداشت فولیکول های مورد نیاز جهت پیوند و همچنین کاشت فولیکول های پیوندی در محل مناسب توسط یک دستگاه  به نام پانچ صورت می پذیرد ، یعنی برداشت و کاشت توسط دستگاه پانچ انجام می شود ، بدون نیاز به جراحی و بخیه کردن ، لذا فرد درد بسیار کمتری را متحمل خواهد شد و پس از کاشت نیز خبری از اسکار بزرگ پشت سر فرد نخواهد بود .

کاشت مو اف ای تی  چیست و چگونه عمل می کند؟

کاشت مو به روش اف ای تی

به هنگام برداشت و همچنین کاشت فولیکول های پیوندی در روش fit، بی حس کننده ی موضعی استفاده می شود تا بدین ترتیب فرد درد کمتری را حس کند ، پس از برداشت مو توسط دستگاه پانچ ، گرافت های مو از هم جدا شده ، خالص سازی و استریل خواهد شد و پس از آن با دقت و ظرافت خاصی با ایجاد بیحسی موضعی در ناحیه ی گیرنده ی موها ، با دستگاه پانج پیوند زده خواهند شد .

به هنگام کاشت موها ، طراحی خط رویش طبیعی و همچنین کاشت موها به شکل نامنظم و ظریف ، نتایج بسیار طبیعی و زیبایی ایجاد خواهد کرد ، در نهایت پس از انجام عمل کاشت مو ، محل پیوند پانسمان خواهد شد تا از عفونت محل پیوند جلوگیری شود .

پس از کش و قوس های فراوان در رشد و نمو فولیکول های پیوندی ، سرانجام ۹ ماه بعد از عمل کاشت ، موها به رشد کامل خواهند رسید و فرد نتایج حاصل از عمل کاشت مو را مشاهده خواهد کرد .

انجام عمل کاشت مو به روش fit تنها باید توسط پزشک متخصص پوست و مو صورت پذیرد ، از این روش جهت کاشت مو در ابرو ، مژه ، ریش و سبیل نیز استفاده می گردد زیرا سرعت عمل و همچنین امکان کاشت مو به این روش در مقایسه با دیگر روش های کاشت کمتر می باشد .

[تعداد: 5   میانگین: 3.2/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha