مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو اس یو تی کاشت مو اس یو تی
29 اکتبر 2018 بدون نظر 762 بازدید

هر آنچه باید در مورد کاشت مو اس یو تی بدانید

اگر قصد دارید برای رفع ریزش موی خود از روش های کاشت مو استفاده کنید بهتر است بدانید امروزه روش های زیادی برای کاشت مو به وجود آمده است که میتوان با استفاده از آن به نتایج قابل توجهی دست پیدا کرد. به دلیل این که محققان دائما در حال تحقیق بر روی روش های جدید هستند به مرور عوارض کاشت مو کاهش پیدا میکند و افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند کمتر به عوارض مختلف دچار خواهند شد. کاشت مو اس یو تی یکی از جدید ترین روش های کاشت مو است که در ادامه به آن بیشتر خواهیم پرداخت.

کاشت مو اس یو تی چیست؟

در میان روش های کاشت مو، روش اس یو تی یکی از جدیدترین روش هایی است که امروزه متخصصان در اکثر موارد برای رفع ریزش مو از آن استفاده میکنند. افرادی که قصد دارند برای رفع ریزش موی خود از کاشت مو اس یو تی استفاده کنند باید بانک موی قوی داشته باشند چون به علت اینکه برای کاشت موی SUT از دستگاه های تمام اتوماتیک استفاده میشود همه ی افراد نمیتوانند از آن استفاده کنند.

هر آنچه باید در مورد کاشت مو اس یو تی بدانید

بهتر است بدانید در روش کاشت مو اس یو تی از روش های جراحی استفاده نخواهد شد. در این روش برای استخراج فولیکول ها از دستگاه های تمام اتوماتیک که قابلیت استخراج ۱۲ هزار تار مو در یک جلسه را دارند استفاده میشود. استفاده از این دستگاه ها مزایای فوق العاده ای به دنبال خواهد داشت که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

مزایای کاشت مو اس یو تی

مزایای کاشت مو اس یو تی به شرح زیر می باشد:

کاشت مو اس یو تی جزء معدود روش هایی است که با استفاده از آن میتوان در یک جلسه در حدود ۱۲ هزار تا مو را پیوند زد. در این روش به علت اینکه از دستگاه های پیشرفته استفاده میشود خط رویش مو کاملا طبیعی خواهد بود به همین دلیل افرادی که از این روش استفاده میکنند از نتیجه ای که به دست می آید رضایت بیشتری خواهند داشت.

ضمن اینکه استفاده از روش SUT برای کاشت مو باعث میشود تا احتمال عوارض مختلف مانند خونریزی، عفونت، التهاب و … کاهش پیدا کند و بیماران کمتر دچار مشکلات مختلف شوند.

معایب کاشت مو اس یو تی

معایب کاشت مو اس یو تی به شرح زیر می باشد:

عیب اصلی کاشت مو اس یو تی این است که با این روش نمیتوان به استخراج سالم همه ی فولیکول ها پرداخت. این موضوع باعث میشود که همه ی افراد نتوانند از این روش استفاده کنند چون متاسفانه بسیاری از متقاضیان کاشت مو بانک موی قوی و کافی ندارند. این افراد مجبور خواهند بود از روش هایی مانند fit و fut برای رفع ریزش موی خود استفاده کنند.

[تعداد: 4   میانگین: 3.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha