مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو از ریش به سر کاشت مو از ریش به سر
27 ژانویه 2019 بدون نظر 1138 بازدید

آیا کاشت مو از ریش به سر انجام می شود؟

در حال حاضر آقایان هم برای افزایش زیبایی خود از عمل های جراحی استفاده میکنند چون بسیاری از افراد به این موضوع پی برده اند که با استفاده از هر روشی نمیتوان به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کرد. بهتر است بدانید از میان روش های مختلف روش کاشت مو یکی از محبوبیت ترین عمل های زیبایی در بین آقایان به شمار میرود چون با استفاده از آن میتوانند به ظاهری کاملا طبیعی دست پیدا کنند. کاشت مو از ریش به سر موضوعی است که در این مطلب به آن خواهیم پرداخت تا سوالاتی که برای بسیاری از افراد به وجود آمده برطرف شود.

کاشت مو از ریش به سر

افرادی زیادی وجود دارند که به علت بانک مو نامناسب نمیتوانند از روش های کاشت مو استفاده کنند و به دنبال روشی جایگزین برای رفع ریزش مو خود هستند به همین دلیل هم هست که کاشت مو از ریش به سر و نقاط دیگر بدن در حال حاضر محبوبیت زیادی پیدا کرده است. در مورد این که میتوان از موهای ریش برای سر استفاده کرد نمیتوان به صورت قطعی نظر داد چون این موضوع به شرایط بیمار بستگی دارد.

آیا کاشت مو از ریش به سر انجام می شود؟

کاشت مو از ریش به سر در صورتی امکان پذیر خواهد بود که فرد ریش های پرپشت داشته باشد. این روش برای افرادی که دچار ریزش موی شدید سر شده اند به وجه مناسب نخواهد بود چون از موهای صورت نمیتوان به استخراج تعداد زیادی از فولیکول ها پرداخت و در اکثر موارد موهایی که در صورت وجود دارند برای پیوند کافی نخواهند بود.

روش های کاشت مو از ریش به سر

برای کاشت مو از ریش به سر روش های زیادی وجود دارد که یکی از متداول ترین آن ها روش sut و fit است این روش ها باعث میشود تا فرد با کمترین عوارض ممکن روبرو شود. بهتر است بدانید استفاده از روش های بدون جراحی در حال حاضر افزایش قابل توجهی پیدا کرده است به همین دلیل در اکثر موارد از این روش ها استفاده میشود.

روش های جراحی برای صورت به هیچ وجه مورد استفاده قرار نخواهند گرفت چون جای زخم و بخیه بر روی صورت فرد باقی خواهند ماند و همین باعث میشود زیبایی فرد تا حد زیادی کاهش پیدا کند.

مزایا و معایب کاشت مو از ریش به سر

کاشت مو از ریش به سر باعث به وجود آمدن موهایی کاملا طبیعی و در اکثر موارد ضخیم میشود و افرادی که بانک موی کافی ندارند میتوانند با استفاده از آن به رفع ریزش موی خود بپردازند اما متاسفانه استفاده از این روش برای افرادی که دچار ریزش موی وسیع در قسمت های مختلف سر شده اند مناسب نخواهد بود و امکان پذیر نیست.

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha