مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو از بدن کاشت مو از بدن
29 جولای 2018 بدون نظر 429 بازدید

کاشت مو از بدن برای چه افرادی مناسب است؟

در روش های مرسوم کاشت مو، گرافت های موی پیوندی از ناحیه اهدا کننده پشت سر برداشته شده و در مناطق طاس و کم مو پیوند زده می شوند. اما گاهی اوقات افرادی تمایل به کاشت مو دارند که بانک موی کافی برای کاشت مو را در پشت سر خود ندارند؛  در این گونه مواقع روشی برای کاشت مو به نام کاشت مو از بدن پیشنهاد می شود که در آن گرافت های موی پیوندی از موهای موجود در نواحی مختلف بدن گرفته شده و در نواحی کم مو و طاس کاشته می شوند.

BHT یا کاشت مو از بدن

برای اجرای این روش در کسانی که بانک موی کافی در سر وجود ندارند، پزشک متخصص کاشت مو ابتدا موهای بدن فرد متقاضی کاشت مو را بررسی می کند و از بین نواحی مختلف آن هایی که شباهت زیادی به موهای سر فرد دارد را شناسایی کرده و برداشت گرافت های موی مورد نیاز برای پیوند را با کمک روش FUE  از این نواحی انجام داده و گرافت های تهیه شده را در نواحی طاس سر پیوند می زند. گاهی اوقات از موهای بدن برای کاشت مو در نواحی صورت همانند ریش و سبیل نیز ممکن است استفاده شود.

کاشت مو از بدن برای چه افرادی مناسب است؟

 بهترین موهای بدن جهت تهیه گرافت های مو

برداشت گرافت های مو برای کاشت در سر می تواند از نواحی مختلفی از بدن از قبیل سینه، ریش، کتف، کمر، پاها و … می تواند صورت گیرد. در این بین هر ناحیه ای که موهای آن شباهت بیشتری به موهای سر داشته باشد، گزینه مناسب تری است.

افرادی که کاشت مو از بدن برای آن ها مناسب است

معمولا ساختار موهای سر با موهای بدن متفاوت هستند و در مواردی نظیر رنگ ، سرعت رشد، ضخامت، نیاز های تغذیه ای و هورمونی و … ممکن است همخوانی خوبی با موهای سر نداشته باشند. مناسب ترین افراد برای کاشت مو از بدن کسانی اند که متقاضی کاشت مو بوده ولی بانک موی مناسبی در سر ندارند اما در عوض موهای بدن آن ها شرایط مناسبی برای پیوند شدن به نواحی طاس سر داشته باشد.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha