مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت موی مصنوعی کاشت موی مصنوعی
11 آگوست 2018 بدون نظر 1166 بازدید

کاشت موی مصنوعی چیست؟

ریزش مو در بین عموم مردم چه زنان و چه مردان آنقدر فراگیر شده است که آنان را به فکر کشف راه حلی جدید انداخته است یکی از روش هایی که برای مقابله با ریزش مو استفاده می شود کاشت مو می باشد. کاشت مو با توجه به پیشرفتی که در علم پزشکی به خصوص زیبایی صورت گرفته به روش مختلف انجام می شود. اغلب افرادی به دنبال کاشت مو می روند خواستار این هستند تا موهایی طبیعی و قابل رشد داشته باشند و یا با انجام عمل هایی فولیکول های مو خود را تقویت کرده تا رشد آنها از سر گرفته شود. اما در طی چند سال گذشته بسیاری از پزشکان با این پدیده روبرو شده اند که افرادی به آنها مراجعه کرده و خواستار این مسئله شده اند که برای آنها کاشت موی مصنوعی انجا دهند یعنی موهای کاشته شده قابلیت رشد نداشته باشند.

آیا شما با این مسئله آشنایی دارید؟ در وهله اول نیاز است که بدانیم کاشت موی مصنوعی چیست و سپس در مورد انجام دادن آن تصمیم بگیریم. در این مقاله به بررسی این موضوع پرداخته می شود.

کاشت موی مصنوعی

بسیاری از افرادی که با مشکل ریزش مو مواجه می شوند در واقع بدن آنها فولیکول های مو را به عنوان یک جسم خارجی شناخته و به دفع آنها میپردازد. کاشت موی مصنوعی در اغلب کشورها و حتی کشور ما به عنوان یک شیوه مجاز شناخته نمی شود زیرا برای انجام عمل کاشت موی مصنوعی نیاز است که از سوزن های مخصوص استفاده شود که از طرف اداره غذا و داروی آمریکا تایید شده نیست.

کاشت موی مصنوعی چیست؟

در طی سالیان گذشته اکثر افرادی که به کاشت موی مصنوعی روی آوردند با مشکلات بسیار مهمی از جمله عفونت های خیلی زیاد و بدی دچار شده اند که به سختی توانستند راه درمان آن را پیدا کنند.

عملیات کاشت موی مصنوعی

اگر بخواهید در رابطه با چگونگی کاشت موی مصنوعی اطلاعاتی داشته باشید باید به شما بگوییم که موهای مصنوعی از انواع مختلفی ساخته می شود که میتواند از جنس مونواکریلیک، پلی ‌اکریلیک و پلی ‌استر باشد. این عملیات از طریق وسیله ای که به آن ایمپلنتر گفته می شود موهای مصنوعی را در ناحیه مورد نظر می کارند و خصوصیت های خوب زیادی دارد که از جمله این خصوصیت ها می توان به این مسئله اشاره کرد که در طول چند روز می توان این عمل را آموخت، بدون خونریزی انجام می شود و همچنین نتیجه آن بلافاصله قابل رویت می باشد.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha