مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت موی غیر قابل رشد کاشت موی غیر قابل رشد
29 اکتبر 2018 بدون نظر 2225 بازدید

کاشت موی غیر قابل رشد و مشکلات آن

در صورتی که دچار ریزش مو شده اید بهتر است بدانید امروزه روش های زیادی به وجود آمده است که میتوان با استفاده از آن ها در مدت زمانی بسیار کوتاه به رفع ریزش مو پرداخت. روش های درمانی ریزش مو در برخی مواقع تا حدی زیاد خواهند بود که بسیاری از بیماران در انتخاب آن ها دچار سرگردانی خواهند شد. کاشت موی غیر قابل رشد یکی از روش هایی است که همه ی افراد میتوانند با استفاده از آن شاهد رفع ریزش موی خود باشند. برای آشنایی با این روش تا انتهای مطلب ما را همراهی کنید.

کاشت موی غیر قابل رشد

کاشت موی غیر قابل رشد یکی از روش هایی است که میتوان از آن برای رفع ریزش موهای مختلف استفاده نمود. معمولا افرادی از این روش استفاده میکنند که به علت بانک موی ناکافی شرایط استفاده از روش های کاشت مو را نداشته باشند.

علاوه بر این افرادی که به علت بیماری های مختلف مانند آلوپسی و یا استفاده از شیمی درمانی دچار ریزش مو شده اند هم اکثرا برای رفع ریزش مو از این روش استفاده میکنند.

کاشت موی غیر قابل رشد و مشکلات آن

برای کاشت موی غیر قابل رشد از موهای مصنوعی به همراه پروتز و چسب های طبیعی استفاده میشود. برای کاشت موها متخصصان به صورت دقیق موهای مصنوعی را شبیه سازی میکنند و در اخر به وسیله ی پروتز مناسب و چسب های طبیعی آن را بر روی سر فیکس میکنند. برای اینکه با استفاده از این روش به نتیجه برسید باید حتما به مراکز غیر مجاز مراجعه کرد چون این روش بسیار تخصصی است.

مشکلات کاشت موی غیر قابل رشد

کاشت موی غیر قابل رشد مزایای بسیار زیادی دارد اما در کنار آن برای اینکه از این روش استفاده کنید باید به معایب و مشکلات آن هم توجه داشته باشید تا بتوانید به خوبی بهترین روش را برای رفع ریزش موی خود انتخاب کنید.

یکی از مهمترین معایب این روش این است که با استفاده از آن ریزش موهایتان به صورت دائمی رفع نخواهد شد و باید هر چند وقت یکبار به مراکز زیبایی مراجعه کنید.

عیب دیگر موهای غیر قابل رشد این است که این موها حساسیت زیادی دارند به همین دلیل برای این که دچار آسیب های مختلف نشوند باید به خوبی از آن مراقبت کنید.

کاشت موی غیر قابل رشد چه مزایایی دارد؟

مزایای کاشت مو غیر قابل رشد به شرح زیر می باشد:

مهمترین مزیت کاشت موی غیر قابل رشد یا روش ترمیم موی HRT این است که با استفاده از این روش میتوان در یک جلسه به نتیجه رسید. ترمیم موی HRT تنها روشی است که برای استفاده از آن هیچ شرایطی وجود ندارد به همین دلیل همه ی افراد میتوانند از آن استفاده کنند. مزیت دیگر این روش ظاهر طبیعی موهایی است که کاشته میشود.

[تعداد: 7   میانگین: 3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha