مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت موی عالی کاشت موی عالی
4 نوامبر 2018 بدون نظر 543 بازدید

کاشت موی عالی با کدام روش انجام می شود؟

برخی از افراد دچار نوعی از ریزش مو میشوند که نمیتوانند با استفاده از هر روشی به رفع آن بپردازند. با توجه به این که در بسیاری از مواقع درمان ریزش مو کار چندان سختی نیست بهتر است همیشه قبل از هر چیز به متخصصان زیبایی مراجعه کرد تا با بررسی شرایط بیمار بهترین روش درمانی انتخاب شود. در میان روش های مختلفی که وجود دارد، کاشت مو جزء بهترین روش هاست که با استفاده از آن میتوان به نتایج قابل توجهی دست پیدا کرد. در این مطلب به بهترین روش برای کاشت موی عالی خواهیم پرداخت.

روش های کاشت موی عالی

روش های کاشت موی عالی به روش هایی گفته میشود که با استفاده از آن بتوان در کمترین زمان ممکن به رفع ریزش موی بیمار پرداخت و علاوه بر این افرادی که از آن استفاده میکنند دچار کمترین عوارض ممکن شوند. در حال حاضر از میان روش های مختلفی که برای کاشت مو وجود دارد میتوان روش های SUT و FUE را به عنوان روش های عالی برای کاشت مو دانست.

کاشت موی عالی با کدام روش انجام می شود؟

انتخاب روش SUT و FUE  به عنوان روش های عالی به این دلیل است که با استفاده از این روش ها میتوان بدون عوارض خطرناک شاهد رشد موهای جدید بود. چون در این روش تا جایی که امکان دارد از جراحی استفاده نخواهد شد و در عوض برای کاشت مو از دستگاه های تمام اتوماتیک که مزایای بسیاری دارند استفاده میگردد.

متقاضیان روش های کاشت موی عالی چه افرادی هستند؟

متقاضیان روش های کاشت موی عالی مانند SUT و FUE افرادی خواهند بود که به دلیل ریزش موی آندروژنیک موهای خود را از دست داده باشند. علاوه بر این افرادی که به علت سوختگی و یا تصادف دچار ریزش مو شده اند هم میتوانند از این روش ها استفاده کنند. فقط باید به این نکته توجه داشته باشید که برای استفاده از این روش به بانک موی قوی نیاز خواهد بود.

بهتر است بدانید با استفاده از این روش ها نمیتوان همه ی فولیکول ها را به صورت سالم استخراج کرد به همین دلیل بسیاری از افراد نمیتوانند از آن استفاده کنند.

مزایای روش های عالی کاشت مو

روش های کاشت موی عالی مزایای فوق العاده ای نسبت به سایر روش های خواهند داشت به همین دلیل در حاضر در اکثر کشور های جهان باری کاشت مو از این روش ها استفاده میشود.

استفاده از روش هایی مانند SUT و FUE باعث میشود تا موهای کاشته شده ظاهری کاملا طبیعی داشته باشند و خط رویش مو غیر طبیعی نباشد. علاوه بر این کاشت مو بدون عارضه و در تعداد جلسات کمتر انجام شود.

[تعداد: 2   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha