مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مرکز کاشت موی ایران هیر مرکز کاشت موی ایران هیر
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ بدون نظر 14537 بازدید

کاشت موی طبیعی

طاسی و ریزش مو، مشکل جدیدی برای جامعه نیست. از گذشته های دور افراد زیادی به خصوص مردان، با مشکل ریزش موی سر مواجه بوده اند. اما به دلیل اینکه علم پزشکی در مراحل اولیه خود بوده است، بسیاری از افراد از روش های کاشت موی مصنوعی یا کاشت کلاه گیس استفاده می کرده اند. اما امروزه با زیادتر شدن مشکل ریزش مو در مردان و زنان، به ناچار علم به سمت راه حل های قطعی تر و دائمی تر، همچون کاشت موی طبیعی رفته است. روش های قدیمی کاشت مو، عمدتاً ظاهری مصنوعی و عروسکی در فرد ایجاد می کرد که به مراتب از ظاهر طاس و کم موی سر فرد نامطلوب تر بود.

در جدیدترین روش کاشت موی طبیعی به نام SUT ، نه تنها فرد از مزایای کاشت موی تار به تار بهره می برد، بلکه درد و خونریزی بسیار کم تر از روش های قدیمی تر نظیر FIT و FUT می باشد.

کاشت موی طبیعی چیست؟

یکی از روش های بسیار مؤثر و قطعی در احیای موهای از دست رفته فرد، روش کاشت و پیوند موی طبیعی می باشد. در این روش، انتقال موهای طبیعی به سر فرد بیمار به روش فولیکولی یا با استفاده از گرافت های مو انجام می شود. در یکی از متدهای پیوند مو به نام روش ، انتقال موها از فرد دیگر به سر بیمار انجام می شود. این روش برای افرادی که دارای بانک موی قوی در پشت سر خود نیستند بسیار استفاده دارد.

در روش های جدیدتر کاشت مو، شامل کاشت موی طبیعی به روش FIT و FUT، یک نوار مو از پشت سر فرد بیمار گرفته شده و سپس این نوار مو به گرافت های کوچکتر تقسیم می شود. هر گرافت شامل چند تار مو است. سپس گرافت ها در ناحیه کم پشت یا طاس سر بیمار کاشته می شود.

کاشت موی طبیعی

در این روش، نتیجه کاشت مو طبیعی تر از روش های سنتی کاشت مو می باشد. به صورتی که به جز فرد بیمار، کسی دیگر متوجه عمل کاشت مو در فرد نمی شود.

عمل کاشت موی طبیعی بسته به روش انتخابی یک تا چند جلسه ممکن است به طول بیانجامد.

مزایای کاشت موی طبیعی

  • ظاهر طبیعی و غیر عروسکی در صورت فرد
  • خط رویش طبیعی
  • عدم ایجاد حساسیت به دلیل استفاده از موهای خود فرد
  • از بین رفتن کامل طاسی موی سر
  • امکان کاشت مو با تراکم بالا بسته به وضعیت بانک موی فرد

عوارض کاشت موی طبیعی

در صورتی که کاشت مو در کلینیک تخصصی کاشت مو و زیر نظر پزشک متخصص انجام شود، عوارض دائمی ندارد. عوارض موقت مانند قرمزی و خارش سر پس از کاشت مو، پس از یک هفته از بین می رود. همچنین جراح متخصص با توجه به بانک موی بیمار و وسعت ناحیه طاسی، می تواند بهترین متد کاشت و پیوند مو را جهت گرفتن بیشترین تراکم کاشت مو به بیمار پیشنهاد نماید.

قیمت و هزینه کاشت مو در بهترین کلینیک تهران

همانطور که پیش تر از این گفتیم، هزینه و قیمت عمل کاشت مو بسیار بستگی به متد انتخابی و وضعیت بانک مو و تعداد گرافت های مورد نیاز برای رسیدن به بیشترین تراکم مطلوب بیمار دارد. شما می توانید مطمئن باشید که با انتخاب بهترین کلینیک کاشت و پیوند موی طبیعی در تهران، بهترین نتیجه را در قبال هزینه پرداختی خود دریافت می نمایید.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *