مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت موی طبیعی ابرو کاشت موی طبیعی ابرو
28 سپتامبر 2018 بدون نظر 679 بازدید

کاشت موی طبیعی ابرو با جدیدترین روش ها

موهای ابرو در زنان و مردان ممکن است در اثر عوامل مختلفی دچار ریزش دائمی مو گردد و دیگر در محل ریزش کرده ، مویی سبز نشود و از آنجا که ابرو در زیبایی چشم و چهره ی فرد تاثیر بسزایی دارد و ابروهای کم پشت یا دچار طاسی چهره ی فرد را بیمار و خسته نشان می دهد ، لذا همواره ترمیم موهای ابرو مورد توجه قرار دارد ، زیرا داشتن ابروهای پرپشت و خوش حالت حس اعتماد به نفس فرد را تقویت خواهد کرد. از این رو در این مقاله، کاشت موی طبیعی ابرو با جدیدترین روش ها مورد بررسی قرار گرفته شده است.

کاشت موی طبیعی ابرو

در رابطه با کاشت موی طبیعی ابرو با جدیدترین روش ها می توان عنوان نمود که به دلیل وجود سه زاویه رویش مو در ابرو ، عمل کاشت و پیوند مو در این ناحیه از صورت باید با رعایت حالت خواب ابرو، با دقت و ظرافت بالایی توسط پزشک متخصص پوست و مو که از علم زیباشناسی به خوبی مطلع بوده و به صورت هنرمندانه ای می تواند عمل کاشت موی ابرو را به سرانجام برساند، باید صورت پذیرد.

از این رو در روش کاشت ابرو به موی طبیعی ، به هر روشی که فولیکول های پیوندی تهیه شوند ، عمل کاشت فولیکول ها باید به صورت دستی توسط پزشک متخصص با دقت و حوصله انجام شود .

فولیکول های کاندید کاشت در ابرو

در عمل کاشت ابرو، از موهای کنار گوش و پشت سر فرد متقاضی استفاده می شود ، زیرا این موها در برابر هورمون ریزش مقاوم هستند و از سوی دیگر از نظر ؛ رنگ ، حالت و ضخامت بیشترین هماهنگی را به موهای ابرو دارند.

کاشت موی طبیعی ابرو با جدیدترین روش ها

عمل کاشت ابرو

روش انجام عمل کاشت ابرو به شرح زیر می باشد:

در عمل کاشت ابرو، ایجاد بیحسی موضعی موجب می شود که به هنگام برداشت فولیکول های موی کنار گوش فرد دردی احساس نکند، فولیکول های را می توان به کمک جراحی یا دستگاه پانج برداشت کرد اما چون در روش جراحی خونریزی و جای بخیه باقی خواهد ماند، لذا از دستگاه پانچ جهت برداشت فولیکول ها استفاده می گردد.

پس از برداشت نیز، در محل ابرو بیحسی ایجاد می شود ، سپس پزشک جراح با دقت و حوصله به کمک ابزار مخصوص و ایجاد شکاف های ریز به کاشت ابرو در زوایای مختلف در خط رویش طراحی شده مورد پسند بیمار ، اقدام می کند و سرانجام فرد پس از حدود ۹ ماه الی یک سال شاهد رشد کامل فولیکول های پیوندی در ابرو خواهد بود . به هنگام طراحی ابرو، باید پهنا و حالت ابرو متناسب با دیگر اجزای صورت فرد باشد .

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha