مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت موی خانم ها کاشت موی خانم ها
11 نوامبر 2018 بدون نظر 494 بازدید

کاشت موی خانم ها چه تفاوتی با کاشت موی آقایان دارد؟

در سالهای اخیر درصد زیادی از متقاضیان کاشت مو را آقایان تشکیل میدادند چون بسیاری از افراد این تصور را داشته اند که کاشت مو فقط برای رفع ریزش موی آقایان مناسب خواهد بود و خانم ها نمیتوانند به نتایج مطلوبی دست پیدا کنند. اما در حال حاضر به علت اینکه مردم آشنایی بیشتری با روش های کاشت موی خانم ها پیدا کرده اند برخی از خانم ها هم برای رفع ریزش موی خود از این روش استفاده میکنند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم تا به این موضوع بیشتر بپردازیم پس با ما همراه باشید.

کاشت موی خانم ها چه تفاوتی با کاشت موی آقایان دارد؟

همانطور که میدانید کاشت مو روشی است که بیشتر برای رفع ریزش موی مردانه از آن استفاده میشود. دلیل اصلی این موضوع این است که آقایان معمولا بانک موی بهتری برای کاشت مو دارند به همین دلیل با استفاده از کاشت مو میتوانند به نتایج قابل قبولی دست پیدا کنند. این در حالی است که معمولا خانم هایی که دچار ریزش موی ارثی میشوند شاهد ریزش موهای پشت سر خود هم خواهند بود.

کاشت موی خانم ها چه تفاوتی با کاشت موی آقایان دارد؟

مشکلی که برای کاشت موی خانم ها وجود دارد این است که معمولا اکثر خانم ها با مبتلا شدن به ریزش موی ارثی شاهد ریزش موی نقاط مختلف سر خود خواهند شد به همین دلیل استفاده از روش های کاشت مو احتمال ریزش مو بعد از عمل را بالا میبرد. اما به طور کلی برای افرادی که در قسمت پشت سر خود دچار ریزش مو نشده اند میتوان به راحتی از روش های کاشت مو استفاده نمود.

بهترین روش برای کاشت موی خانم ها

برای کاشت موی خانم ها میتوان از روش های مرسوم که در حال حاضر برای کاشت موی آقایان استفاده میشود بهره گرفت. از میان روش های مختلفی که وجود دارد کاشت موی اس یو تی از متداول ترین روش هاست چون در این روش از دستگاه های اتوماتیک استفاده میشود و بیمار میتواند در یک جلسه شاهد پیوند تعداد زیادی از موها باشد.

البته روش های اف آی تی و اس یو تی هم از روش های کاشت مو هستند که با توجه به شرایطی که بیمار دارد ممکن است مورد استفاده قرار گیرد.

عوارض کاشت مو برای خانم ها

کاشت موی خانم ها در صورتی که توسط متخصصان با تجربه انجام شود قطعا عوارض خطرناکی به دنبال نخواهد داشت. احتمال بروز عوارض در خانم ها هم دقیقا به اندازه ی آقایان خواهد بود و ممکن است برخی از افراد بعد از کاشت مو شاهد عوارضی مانند خون ریزی، تورم، التهاب و حتی ریزش موی کاشته شده باشند.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha