مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت موی ترکیبی کاشت موی ترکیبی
25 آگوست 2018 بدون نظر 437 بازدید

کاشت موی ترکیبی و تاثیرات آن

برای طاسی در سطح وسیع، ۲۵۰۰ تا ۴۰۰۰ گرافت مورد نیاز است، اما استفاده از روش fut و برداشتن نوار پهنی از بانک مو امکان پذیر نیست. همینطور استفاده از روش fit ممکن است برای این سطح وسیع، برای بیمار خطرناک باشد. به همین دلیل از کاشت موی ترکیبی استفاده شده و با آن می توان حدود ۱۳۰۰۰ گرافت را از بانک مو برداشت نمود. در این موارد استفاده از کاشت ترکیبی تاثیرات بیشتری را در طی جلسات کمتری می گذارد و سبب پرپشت تر شدن موها می شود.

روش کاشت fut چگونه انجام می شود؟

در این روش کاشت مو ابتدا محل برداشت گرافت و کاشت فولیکول ها را کوتاه می کنند. سپس نواری از بانک مو برش زده می شود که حاوی ۷۰۰۰ تا ۹۰۰۰ تار مو می باشد، محل برداشت را به ظرافت بخیه می زنند و فولیکول های گرافت ها را زیر میکروسکوپ از هم جدا کرده و چربی پوست سر را از آنها جدا می کنند. سپس آنها را در محل کاشت به صورت منظم می کارند. این جراحی را با استفاده از بی حسی انجام می دهند پس نگران درد آن نباشید. مدت زمان جراحی بین ۳ تا ۵ ساعت است.

کاشت موی ترکیبی و تاثیرات آن

روش کاشت fit چگونه انجام می شود؟

در این روش که روشی بدون جراحی است ابتدا به وسیله ی دستگاه مخصوصی به نام پانچ فولیکول ها را از بانک مو برداشته و سپس با استفاده از همان دستگاه حفره هایی را در محل کاشت ایجاد کرده و فولیکول ها را در آن می کارند. بسته به نیاز هر شخص از هر ۳ تا ۵ فولیکول موجود در بانک مو، یک دانه برداشته می شود.

برای کاشت موی ترکیبی ابتدا fut  اجرا می شود و سپس fit

برای اجرای این روش کاشت مو ابتدا با روش fut در قسمت جلوی سر که نمای بیشتری دارد شروع گردیده و به سمت عقب ادامه پیدا می کند. زمانی که تمامی گرافت های برداشت شده با روش fut در کاشت مو استفاده شدند،  با کمک روش fit  تعداد گرافت مورد نیاز  برای اتمام کاشت موف به صورت پاکنده و به گونه ای که بانک مو اسیب چندانی نبیند، از پس سر برداشته می شوند.

عوارض کاشت مو به صورت ترکیبی

اگر کاشت موی ترکیبی به دست پزشک متخصص انجام شود هیچگونه عوارض خاصی ندارد. اما ممکن است عوارض جانبی مانند خونریزی ناحیه ای که از آن نوار برداشته شده ، خارش ، درد و ورم را همراه داشته باشد.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha