مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت موی اقساطی کاشت موی اقساطی
7 نوامبر 2018 بدون نظر 2051 بازدید

کاشت موی اقساطی در چه مراکزی انجام می شود؟

در میان روش های مختلفی که برای درمان قطعی ریزش مو وجود دارد شاید بتوان گفت کاشت موی طبیعی از بهترین روش هاست چون افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند میتوانند در کمترین زمان ممکن شاهد رشد موهای طبیعی خود باشند اما متاسفانه باید به این موضوع هم توجه داشت که هزینه ی کاشت موی طبیعی در کلینیک های زیبایی بیشتر است به همین دلیل برخی از افراد نمیتوانند از آن استفاده کنند. البته کاشت موی اقساطی گزینه ی مناسبی برای بسیاری از افراد خواهد بود.

مراکز انجام کاشت موی اقساطی

متاسفانه هزینه ی بالای کاشت مو یکی از مواردی است که بسیاری از افراد نمیتوانند از این روش استفاده کنند و همین باعث میشود تا مشکلات روحی زیادی را تجربه کنند و مجبور شوند از روش هایی بهره بگیرند که گاهی چندان تاثیر گذار نخواهد بود و حتی باعث افزایش ریزش مو خواهد شد. اما با کاشت مو به صورت اقساطی که در برخی کلینیک های ارائه میشود بسیاری از افراد میتوانند از آن استفاده کنند.

کاشت موی اقساطی در چه مراکزی انجام می شود؟

همه ی کلینیک های زیبایی کاشت موی اقساطی را ارائه نخواهند داد و لیست مشخصی هم از این کلینیک ها وجود ندارد به همین دلیل باید باری اطلاع از این که چه کلینیک هایی به صورت قسطی به کاشت مو میپردازند شخصا به مراکز مورد نظر مراجعه کنید یا با تهیه ی شماره ی مراکز کاشت مو از تخفیفات و شرایط قسطی که برای کاشت مو وجود دارد اطلاع پیدا کنید.

شرایط کاشت موی اقساطی

شرایط کاشت موی اقساطی در مراکز مختلف کاملا متفاوت میباشد به همین دلیل نمیتوان به صورت دقیق گفت که چه شرایطی برای آن وجود دارد اما به طور کلی در حال حاضر اکثر کلینیک ها برای کاشت موی اقساطی حدود ۳۰ الی ۵۰ درصد را به صورت نقد و مابقی را طی چند فقره چک دریافت خواهند کرد.

کاشت موی اقساطی با چه روشی انجام میشود؟

به طور کلی روش کاشت موی اقساطی یا … تفاوت خاصی نخواهد داشت و متخصصان با توجه به هزینه ی کاشت مو به انتخاب روش مناسب نخواهند پرداخت. روش کاشت مو با توجه به شرایط بیمار، مقدار، نوع بانک مو و عوامل دیگر انجام خواهد شد.

در صورتی که بیمار شرایط کافی برای روش های جدید مانند SUT را داشته باشد در اکثر موارد از این روش ها استفاده خواهد شد. استفاده از روش های جدید به این علت است که با استفاده از آن ها میتوان با کمترین عارضه ی ممکن به کاشت مو پرداخت.

[تعداد: 7   میانگین: 2.7/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha