مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت فولیکول مو کاشت فولیکول مو
25 سپتامبر 2018 بدون نظر 642 بازدید

کاشت فولیکول مو با روش های نوین

تکنیک های مدرن کاشت مو برای اولین بار در دهه ی ۱۹۳۰ میلادی در کشور ژاپن ، زمانی که جراحان از پیوند برای کمک به ترمیم ابرو، مژه و موی سر قربانیان سوختگی  استفاده می کردند، رشد پیدا کرد. این روش درمانی تا سال ۱۹۵۰ میلادی برای درمان  طاسی مردانه مورد استفاده قرار نگرفته بود. تکنیک کاشت واحد فولیکولی مو که به fut و برداشت نواری هم شهرت دارد اولین روش کاشت فولیکول مو بود که محبوبیت زیادی به دست آورد. این روش کاشت مو هنوز هم از محبوبیت بالای برخوردار است اما به هر حال روش های نوین دیگری هم در حال توسعه یافتن هستند.

کاشت فولیکول مو با روش نوین FUE

کاشت مو روش FUE در دهه ۱۹۹۰ میلادی ابداع گردید، تکنیک های اولیه fue نسبتا پیچیده بودند و زخم های قابل توجهی به دلیل استفاده از پانچ برای برداشت فولیکول های مو در ناحیه ی بانک موی فرد متقاضی ایجاد می گردید. اما امروزه روش fue پیشرفت های زیادی داشته است و عمل کاشت فولیکول های مو با ظرافت بسیار بیشتری و با کمک پانچ های بسیار کوچک انجام می شود.

کاشت فولیکول مو با روش های نوین

 هم اکنون روش fue  محبوبیت بسیاری زیادی پیدا کرده اند و در کشور های پیشرفته که این روش با کمک تجهزات مدرن و به شیوه ی علمی صورت می گیرد، در حال جایگزین شدن با روش fut می باشد. ظرافت بالای  روش fue باعث شده است تا از این روش علاوه بر کاشت موی سر، برای کاشت مو در قسمت حساسی مانند صورت هم کاربرد داشته باشد.

کاشت  مستقیم  مو به روش نوین DHI

روش  DHI از نوین ترین روش های کاشت مو محسوب می شود و مخفف عبارتی به معنی کاشت مستقیم مو می باشد. در این روش برای کاشت فولیکول موی پیوندی در نواحی مورد نظر از پوست نیازی به ایجاد برش یا سوراخ نمی باشد و فولیکول ها به کمک ابزاری به نام  DHI به صورت مستقیم در پوست سر کاشته می شوند. ابزار کاشت فولیکول DHI  این امکان را ایجاد می کند که فولیکول مو در عمق و زاویه مورد نظر در پوست سر قرار بگیرد.

این روش توسط یک آکادمی تخصصی مو با همین نام در انگلیس ابداع گردیده است و فقط توسط پزشکانی که توسط این آکادمی آموزش دیده باشند، قابل اجرا می باشد.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha