مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت طبیعی ابرو کاشت طبیعی ابرو
25 سپتامبر 2018 بدون نظر 653 بازدید

کاشت طبیعی ابرو برای درمان ریزش ابرو

ابرو یکی از عناصر چهره است که در ایجاد تناسب و جذابیت آن نقش زیادی دارد. هر گونه نقصی که در ابرو ایجاد شود می تواند کل چهره را تحت تاثیر قرار دهد. ریزش موهای ابرو یکی از عارضه هایی است که ممکن است ابرو ها دچار آن شوند؛ خوشبختانه روش های مختلفی برای کنترل این عارضه وجو دارد و حتی در مواردی کاشت طبیعی ابرو نیز صورت می گیرد.

دلایل ریزش ابروها

ریزش ابرو ممکن است به دلایل مختلفی اتفاق بیفتد. مواردی که ممکن است سبب ریزش ابرو شوند عبارتند از: کندن مداوم ابرو ها برای داشتن مدل ابروی باریک، انجام تاتو یا هاشور ابرو به ویژه تاتوهای غیر حرفه ای، استفاده بی رویه از لوازم آرایش ابرو بدون کیفیت، وجود زمینه ی ارثی کم پشتی ابرو در خانواده، اختلالات تیروئید، کم خونی مزمن، ایجاد جراحت یا سوختگی در ناحیه ابرو.

کاشت طبیعی ابرو برای درمان ریزش ابرو

کاشت طبیعی ابرو

کاشت طبیعی ابرو یکی از روش های کاشت ابرو است که برای درمان بلند مدت یا به عبارتی دائمی برای ریزش ابروهای ریخته شده است. برای کاشت ابرو ممکن است از تکنیک fut و یا fue  استفاده شود. در ابتدا مدل ابروی دلخواه فرد متقاضی کاشت ابرو طراحی می شود، سپس پزشک با اعمال بی حسی موضعی  فولیکول های موی که عمدتا تک مو هستند را از ناحیه بانک مو استخراج می کند.

ناحیه ای که به عنوان بانک مو برای کاشت ابرو استفاده می شود، نواحی پشت گوش ها یا پشت سر هستند. پس از استخراج فولیکول ها، آن ها را بر اساس طرح از قبل آماده شده، در ناحیه ی ابرو به پوست پیوند می زنند. پیوند ابرو نیاز به ظرافت زیادی دارد و پزشک جراح کاشت ابرو بایستی در هر نقطه از ابرو فولیکول های موی پیوندی را با جهت و زاویه خاصی به پوست پیوند بزند تا ابرو ظاهری طبیعی پیدا کند.

دوران بهبودی پس از کاشت طبیعی ابرو

پس از اینکه کار کاشت ابروها به پایان رسید و ناحیه کاشت ابرو تمیز شد، معمولا فرد بدون نیاز به بانداژ روی ابرو ها، مرکز کاشت ابرو را ترک  به منزل بر می گردد. برای اینکه دوران نقاهت با کمترین عوارض و با سرعت بیشتری به اتمام برسد، لازم است یک سری نکات مراقبتی که پزشک توصیه می کند، رعایت شود.

موهای پیوند شده در ناحیه ابرو پس از گذشت دو الی سه هفته ریخته می شوند و ممکن است تا سه الی چهار ماه جای آن ها خالی باشد. پس از گذشت این مدت زمان، موهای پیوندی مجدد روییده می شوند و تقریبا شش ماه پس از کاشت ابرو نتیجه کار مشهود است؛ البته نتیجه نهایی و واقعی پس از گذشت ۱۸ ماه معلوم می شود.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha