مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت سبیل کاشت سبیل
27 اکتبر 2018 بدون نظر 2017 بازدید

دانستنی های کاشت سبیل

روش های کاشت مو یکی از بهترین روش هایی هستند که میتوان برای رفع کچلی موهای صورت، ابرو و حتی مژه ها از آن استفاده کرد. به دلیل مزایایی که روش های پیوند مو دارند بسیاری از متخصصان برای رفع کچلی و طاسی سر و نواحی دیگر از این روش ها استفاده میکنند. در سالهای اخیر علاوه بر کاشت مو، کاشت سبیل هم متقاضیان بسیاری پیاده کرده است و بسیاری از افراد تصمیم میگیرند برای رشد موهای جدید در صورت از این روش استفاده کنند به همین دلیل در این مطلب به دانستنی های کاشت موهای صورت بیشتر خواهیم پرداخت.

متقاضیان کاشت سبیل و ریش

کاشت سبیل روشی است که در سالهای اخیر متقاضیان بسیاری پیدا کرده است چون بسیاری از افراد بعد از استفاده از روش های مختلف و نتیجه نگرفتن تصمیم میگیرند از این روش استفاده میکنند.

بهتر است بدانید کاشت مو در صورت تنها روشی است که باعث رشد موهای جدید خواهد شد چون با روش های تقویتی تنها میتوان به افزایش رشد و ضخامت موهای صورت پرداخت.

دانستنی های کاشت سبیل

متقاضیان کاشت ریش و سبیل افرادی هستند که حداقل ۲۵ سال سن داشته باشند چون تا قبل از این سنین ممکن است موهای صورت تا حدی رشد داشته باشند. افرادی که قصد دارند از کاشت ریش و  سبیل استفاده کنند باید حداقل مدتی صبر کنند و در صورتی که استفاده از این روش ها موثر نبود از روش های پیوند موی صورت استفاده میکنند.

روش های کاشت ریش و سبیل

برای کاشت سبیل و سبیل در گذشته فقط روش های محدودی وجود داشته است به همین دلیل افرادی که از این روش ها استفاده میکردند به عوارض مختلفی دچار میشدند. اما امروزه روش های زیادی برای این کار به وجود آمده است که همین باعث شده بتوان بدون هیچگونه مشکل به کاشت موهای صورت پرداخت.

از میان روش های مختلف در حال حاضر روش sut و fit بیشتر استفاده میشود چون در این روش از روش های جراحی استفاده نمیشود و عارضه ی خطرناکی برای بیمار به وجود نخواهد آمد.

عوارض احتمالی روش های کاشت ریش

همانطور که اشاره کردیم در روش های جدید کاشت ریش مانند sut و fit از جراحی استفاده نخواهد شد به همین دلیل در صورتی که از این روش ها برای رفع کچلی موهای صورت استفاده کنید به احتمال زیاد دچار عارضه ی خاصی نخواهید شد. البته عوارضی مانند قرمزی، تورم، عفونت، بی حسی صورت از عوارض احتمالی روش های کاشت موی صورت به شمار میروند که ممکن است برخی افراد شاهد آن باشند.

[تعداد: 2   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha