مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت ریش به روش sut کاشت ریش به روش sut
7 نوامبر 2018 بدون نظر 484 بازدید

کاشت ریش به روش sut

در حالی که خانم ها به دنبال روش هایی میگردند که با استفاده از آن از موهای زائد صورت خلاص شوند آقایان تلاش میکنند تا با استفاده از روش های مختلف به افزایش زیبایی موهای صورت خود بپردازند و متاسفانه در بسیاری از مواقع به راحتی به این خواسته ی خود دست نمی یابند چون در صورت بسیاری از آقایان به دلیل مسائل ژنتیکی فولیکول های کافی وجود ندارد و همین باعث میشود استفاده از روش های تقویتی چندان نتیجه بخش نباشد. کاشت ریش به روش sut از بهترین روش هایی است که در این موارد آقایان میتوانند از آن استفاده کنند.

متقاضیان کاشت ریش به روش sut چه افرادی خواهند بود؟

همانطور که میدانید برای کاشت ریش و سبیل روش های مختلفی وجود دارد که امروزه متخصصان زیبایی میتوانند از آن استفاده کنند. کاشت ریش به روش sut از روش هایی است که به علت مزایایی که دارد بیشتر مورد توجه قرار گرفته و امروزه بسیاری از متخصصان ترجیح میدهند برای کاشت موهای صورت از آن استفاده کنند.

کاشت ریش به روش sut

کاشت ریش به روش sut برای افرادی مناسب است که موهای صورتشان به علت مشکلات ژنتیکی رشد نکرده باشد و علاوه بر این بانک موی کافی و مناسب داشته باشند.

بهتر است بدانید در برخی از موارد افرادی که بانک موی ضعیف دارند مجبور خواهند بود تا از روش های دیگر مانند روش FUT یا FIT استفاده کنند چون با این روش ها متخصصان میتوانند درصد زیادی از فولیکول ها را به صورت سالم استخراج کنند.

مراحل کاشت ریش به روش sut

برای کاشت ریش به روش sut ابتدا از بی حسی موضعی استفاده میشود تا بتوان به استخراج فولیکول ها پرداخت. بعد از آن با استفاده از دستگاه های پیشرفته ای که به وجود آمده است فولیکول های مو از ناحیه ی پشت سر و یا اطراف گوش برداشته خواهند شد و با متد هایی که وجود دارد به نواحی سر که دچار ریزش مو شده انتقال پیدا میکنند.

مزیت کاشت ریش به روش sut

مهمترین مزیت کاشت ریش به روش sut نسبت به روش های دیگر این است که در این روش از جراحی استفاده نمیشود و همین باعث میشود افرادی که از این روش استفاده میکنند شاهد بر جای ماندن جای بخیه و زخم ها نباشند. ضمن این که استفاده از دستگاه های اتوماتیک باعث میشود تا سرعت کاشت مو افزایش پیدا کند و بتوان در اکثر موارد در یک جلسه کاشت مو را انجام داد.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha