مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت ابرو کاشت ابرو
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ بدون نظر 15303 بازدید

کاشت ابرو

از مهمترین قسمت های صورت که تاثیر به سزایی در زیبایی چهره دارد، ابرو است. ابروهای پرپشت و مرتب نه تنها صورت فرد را زیباتر می کند بلکه به زیبایی چشم های فرد را نیز بیشتر مشخص می کند. از همین رو است که افراد بسیاری اقدام به روش های مختلفی برای پر نشان دادن موهای ابروی خود می کنند. هرچند امروزه، در بسیاری از مراکز غیر معتبر اقدام به روش های موقت و ارزان قیمت همچون تاتوی ابرو و هاشور ابرو می نمایند، اما اگر دنبال داشتن ابروهایی زیبا برای همیشه هستید، روش کاشت ابرو با موی طبیعی بهترین روش برای حفظ زیبایی صورت و چشم های شماست.

روش هایی چون پیگمانته ابرو یا میکروپیگمنتیشن، هاشور ابرو، تتوی ابرو و … روش های موقتی هستند که با استفاده از رنگ های شیمیایی، مدل ابرو در آنها ترسیم می شود. مضرات تتوی ابرو و میکروپیگمنتیشن و روش هایی از این دست به دلیل استفاده از پیگمانته های مصنوعی بر کسی پوشیده نیست. قرمزی و ورم ابرو و عدم امکان اصلاح و فرم دهی شکل ابرو از جمله معایب روش های موقت ترمیم ابرو است که باعث می شود فرد تصمیم به عمل کاشت ابرو بگیرد.

کاشت ابرو چیست؟

ریزش موی ابرو یا کم پشتی ابرو می تواند به دلایل مختلفی رخ دهد. استرس، تغذیه نامناسب، مشکلات ژنتیکی و مادرزادی و اختلالات هورمونی، همه و همه از جمله عواملی هستند که بر کاهش رشد موی ابرو و تضعیف آن اثر می گذارند. از همین رو در روش کاشت ابروی طبیعی می توان با کمک گرفتن از بانک موی خود فرد، اقدام به پیوند مو به محل ابروی فرد نمود. این موها اغلب از نواحی کناری سر (پشت گوش) که شباهت بیشتری به موی ابرو دارد برداشته می شود و با دقیق ترین متدها در خط ابرو کاشته می شوند.

کاشت ابرو

روش های کاشت ابرو طبیعی

امروزه کاشت ابرو عمدتاً به دو روش انجام می شود. روش FUT که روش نسبتاً قدیمی تری است امروزه در بسیاری از کلینیک های معتبر کاشت مو و ابرو به طور کلی کنار گذاشته شده و روش جدید FUE جایگزین آن شده است. در روش FUE، عوارض کاشت ابرو به روش FUT ، نظیر عوارض ناشی از عمل جراحی، به جای ماندن جای بخیه و اسکار و خونریزی و درد دیگر وجود نداشته و کاشت ابرو تنها در یک جلسه ۲-۳ ساعته بدون هیچ گونه عوارض جانبی و منطبق بر خط ابروی مورد نظر بیمار انجام می شود. همچنین انجام عمل کاشت ابرو با موی طبیعی به روش FUE بر روی ابروهای تتو شده نیز وجود دارد.

مزایای روش کاشت ابروی طبیعی

روش کاشت ابرو با موهای طبیعی، تنها روشی برای پرپشت کردن موهای ابرو نیست. بلکه با این روش، امکان فرم دهی و اصلاح ابرو به شکل های دلخواه در آینده همانند ابروهای طبیعی فرد نیز وجود دارد. همچنین به دلیل استفاده از موهای خود فرد، احتمال بروز حساسیت در پوست فرد وجود ندارد.

قیمت و هزینه عمل کاشت ابروی طبیعی

عمل کاشت ابرو عمدتاً به یک روش قابل انجام است. اما تعداد تارهای موی مورد نیاز برای انجام عمل پیوند و وضعیت بانک موی فرد متقاضی و همچنین مهارت و تجربه پزشک متخصص و کلینیک مورد انتخاب، تاثیر چشمگیری بر تخمین قیمت و هزینه عمل کاشت ابروی طبیعی دارد.

بهترین روش برای اطلاع از هزینه کاشت ابرو با موی طبیعی، تماس با کلینیک ایران هیر و دریافت مشاوره رایگان در زمینه کاشت و پیوند ابروی طبیعی می باشد.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *