مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت ابرو قیمت کاشت ابرو قیمت
7 ژانویه 2019 بدون نظر 618 بازدید

کاشت ابرو قیمت و عوارض

داشتن ابروی پر پشت و خوش حالت برای تمامی خانم ها به دلیل قابلیت تغییر فرم و ایجاد یک قاب زیبا برای چشم بسیار حائز اهمیت می باشد اما به دلایل مختلفی چون ژنتیک ، رنگ کردن زیاد ابرو و برداشتن مرتب موی ابرو برخی از خانم ها ابروی نازک و کم پشتی دارند و گر چه این افراد روش های مختلفی جهت پر پشت کردن ابروی خود را امتحان می نمایند اما در حال حاضر تنها روش پر پشت کردن ابروی به طور دائمی کاشت ابرو می باشد که قبل از هر گونه اقدامی خانم در مورد کاشت ابرو قیمت سئوالات زیادی خواهند داشت.

کاشت ابرو

در عمل زیبایی کاشت ابرو مانند کاشت موی سر موهای کاشته شده در ابرو از ناحیه پشت سر خود فرد توسط روس های مختلف برداشته می شوند و پس از جداسازی فولیکولی ایم واحدهای تک و دو فولیکولی توسط متخصص در زاویه خواب مناسب و ور حفره هایی که از قبل در پوست ابرو ایجاد شده اند کاشته خواهند شد.

طبق روال عادی کاشت مو این موهای کاشته شده در ابرو طی چند هفته دچار ریزش می شوند و پس از قرار گرفتن در یک دوره استراحت رشدی دائمی و پایدار خواهند داشت .

کاشت ابرو قیمت و عوارض

کاشت ابرو قیمت

در مورد قیمت و هزینه کاشت ابرو برآورد هزینه به فاکتورهای مختلفی چون روش به کار گرفته شده در کاشت ، تعداد فولیکول های مو یا همان گرافت ها که در ابرو پیوند زده شده است ، تجربه و مهارت متخصص ، هزینه های جانبی و تعرفه  کلینیک کاشت مو بستگی خواهد داشت و هر چه ابرو به کم پشتی بیشتری دچار شده باشد باید گرافت های بیشتری در ابرو پیوند زده شود که این فاکتور مهم هزینه کاشت ابرو را به نسبت بیشتر خواهد کرد.

عوارض کاشت ابرو

اگر کاشت ابرو با روش های قدیمی و جراحی fit و fut انجام بگیرد به دلیل استفاده از جراحی و بخیه و به دلیل خونریزی و به دلیل احتمال ایجاد اسکار فرد عوارض زیادی را پس از کاشت ابرو متحمل خواهد شد و به دوره نقاهت طولانی نیازمند خواهد بود.

اما اگر کاشت ابرو در کلینیک های معتبر کاشت مو و با استفاده از روش های نوین sut و fue انجام سود به دلیل عدم استفاده از جراحی و بخیه و به دلیل عدم خونریزی فرد دچار عوارض کمتری خواهد شد و تنها دچار تورم ، کمی درد و سوزش ابرو خواهد شد که تمام این عوارض پس از گذشت چند روز از کاشت ابرو رفع خواهند شد و به دلیل همین مزایای مناسب کاشت ابرو با روش های نوین به دوره استراحت طولانی نیاز نخواهد داشت.

[تعداد: 1   میانگین: 3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha