مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت ابروی قابل رشد کاشت ابروی قابل رشد
3 سپتامبر 2018 بدون نظر 848 بازدید

آیا انجام کاشت ابروی قابل رشد امکان پذیر است؟

در زمینه کاشت مو همانگونه که امکان کاشت موی طبیعی و قابل رشد برای بیمار وجود دارد همانگونه امکان کاشت ابروی طبیعی نیز وجود دارد که این موها از موی پشت سر خود بیمار با تکنیک های طریف و مدرن برداشته می شود و به ابرو پیوند زده می شود تا کم پشتی ایجاد شده در ابروها بر اثر ریزش یا نبود ابرو در بیماران جبران گردد و چهره افراد زیباتر و جذاب گردد اما آیا انجام کاشت ابروی قابل رشد امکان پذیر است؟

علت از دست دادن ابرو

برخی از افراد به دلیل بالا رفتن سن، ژنتیک، بیماری، کندن وسواسی ابروها، تاتو کردن، بیماری های هورمونی، کم کاری و پر کاری تیروئید و کم پشتی مادرزادی موی ابروی کم پشت و نازکی دارند که کاشت ابرو تنها روش روش ایجاد ابروی دائمی در این افراد می باشد.

آیا انجام کاشت ابروی قابل رشد امکان پذیر است؟

کاشت ابروی قابل رشد

کاشت ابروی قابل رشد به دلیل پیوند مو از سر به ابرو پیوندی از بافت زنده می باشد که در صورتی که فولیکول های مو در شرایط مناسبی از بانک مو برداشته شوند و جداسازی شوند و هیچ گونه فشار و آسیبی به آنها وارد نگردد در ابروها به رشد خود ادامه می دهند و پس از چند ماه از کاشت و تکمیل چرخه رشد شکل نهایی ابروهای کاشته شده ایجاد می گردد که رشد موهای پیوند زده شده همزمان با رشد موهای ابرو خواهد بود و موهای پیوندی به ابرو مانند زمانی که در سر وجود داشته اند رشد نخواهند کرد.

 در کاشت ابرو موهای پیوند زده شده به تدریج با گذشت زمان سرعت رشد مناسبی منطبق با رشد موهای ابرو خواهند داشت و با منطقه گیرنده سازگار خواهند شد که پس از مدتی قابلیت کوتاه کردن و رنگ کردن نیز خواهند داشت.

در کاشت ابروی قابل رشد علاوه بر استفاده از تکنیک های نوین و به روز باید طراحی ابروها نیز بر اساس علم زیباشناختی انجام بگیرد و ابرویی با طرح و پهنای مناسب با توجه به وضعیت چهره بیمار برای وی طراحی گردد، در این عمل زیبایی که به مهارت و تخصص زیادی نیاز دارد باید اصلی ترین نکته کاشت ابرو یعنی جهت خواب موها در نواحی مختلف ابرو رعایت گردد تا ابروها پس از کاست حالت کاملا طبیعی داشته باشند که این کار به مهارت و سال ها تجربه در این زمینه توسط متخصصین کاشت مو نیاز دارد.

فولیکول های زنده و طبیعی موی  خود بیمار در پیوند کاشت مو در ابرو  که عملی زیبایی به شمار می رود موهایی قابل رشد هستند که پس از تکمیل فرآیند رشد آنها در ابرو می توان آنها را مانند موهای ابروی خود بیمار رنگ و کوتاه نمود .

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha