مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

عمر ترمیم مو عمر ترمیم مو
6 اکتبر 2018 بدون نظر 545 بازدید

چگونه می توان عمر ترمیم مو را افزایش داد؟

اگر جزء افرادی هستید که آرزو دارید از کاشت مو استفاده کنید و شرایط کافی برای انجام آن را ندارید نباید ناراحت باشید چون روش جایگزینی برای درمان ریزش مو وجود دارد که با استفاده از آن میتوانید به نتایج قابل توجهی دست پیدا کنید. ترمیم مو روشی است که همه ی افراد میتوانند از آن استفاده کنند و برای استفاده از آن هیچ محدودیتی وجود ندارد یعنی بدون این که به متخصصان زیبایی مراجعه کنید میتوانید این اطمینان را داشته باشید که این روش برایتان مناسب است و مشکلی را برایتان به وجود نمی آورد. البته این روش معایبی دارد که از میان آن میتوان به عمر ترمیم مو اشاره کرد اما قطعا در صورتی که به علت کچلی و طاسی دچار کلافگی شده باشید قطعا این روش بهترین راهکار ممکن خواهد بود.

ترمیم مو چیست؟

قبل از اینکه به عمر ترمیم مو بپردازیم بهتر است شما را با این روش آشنا کنیم چون بسیاری از افراد با این روش آشنایی کامل ندارند. ترمیم مو روشی است که برای درمان موقع کچلی و طاسی به کار گرفته میشود یعنی با استفاده از آن میتوانید حداقل برای چند سال از شر کچلی و طاسی خلاص شوید. بهتر است بدانید در اکثر موارد افرادی که شرایط کاشت مو را ندارند از روش ترمیم مو استفاده میکنند.

چگونه می توان عمر ترمیم مو را افزایش داد؟

در این روش فولیکول ها انتقال پیدا نمیکنند و فقط از موهای مصنوعی استفاده میشود. موهایی که به کار گرفته میشوند توانایی رشد ندارند و به همین دلیل این روش جزء روش های موقت به شمار میرود.

عمر ترمیم مو چقدر است؟

همانطور که گفتیم بر خلاف کاشت مو، عمر ترمیم مو محدود است به همین دلیل نمیتوان این روش را جزء روش های دائمی دانست. افرادی که از ترمیم مو استفاده میکنند معمولا تا ۲ الی ۳ سال از شر کچلی خلاص خواهند شد.

اما متاسفانه باید بعد از این مدت به مراکز زیبایی مراجعه کنند تا موهای کاشته شده جایگزین یا ترمیم شود. البته با استفاده از روش هایی که وجود دارد میتوان عمر ترمیم مو را افزایش داد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

افزایش عمر ترمیم مو چگونه است؟

برای اینکه عمر ترمیم مو افزایش پیدا کند باید به موارد زیادی توجه داشته  باشید در غیر اینصورت این امکان وجود دارد که اسیب های جدی برای موهای کاشته شده به وجود آید.

یکی از مواردی که باید به آن توجه داشته باشید این است که هنگام شستشوی موها فشار زیادی به آن وارد نکنید و این کار را به ارامی انجام دهید. علاوه بر این سعی کنید تا جایی که امکان دارد از سشوار برای خشک کردن موها استفاده نکنید و از قرار گیری در معرض نور مستقیم آفتاب بپرهیزید.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha