مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو برای زنان کاشت مو برای زنان
18 آگوست 2018 بدون نظر 1718 بازدید

چه زمانی کاشت مو برای زنان مناسب نیست؟

کاشت مو یکی از روش های درمان کم مویی و طاسی است که به دلیل امکان کسب نتایج  قطعی و پایدار از آن، افراد زیادی به دنبال رفع مشکلات کم مویی و طاسی خود با این روش هستند. کاشت مو هم برای مردان و هم برای زنان امکان پذیر است اما کاشت مو برای زنان محدودیت های بیشتری دارد و تعداد کمی از زنان کاندید کاشت مو خواهند بود.

مقایسه کاشت مو در مردان و زنان

کاشت یا پیوند مو از مناسب ترین روش ها برای ریزش موهای با الگوی مردانه در آقایان است؛ زیرا با کاشت مو می توان موهایی که به هورمون های مردانه حساس نیستند را از ناحیه پشت سر برداشته و در نواحی طاس و کم موی سر که موهای طبیعی آن ها به دلیل حساسیت به هورمون دچار ریزش شده اند، پیوند نمود تا مشکل طاسی را برای همیشه رفع گردد. اما ریزش مو و طاسی ناشی از هورمون مردانه که در زنان نیز شیوع زیادی دارد، در اکثر موارد الگوی ریزش پراکنده ای دارد و موجب کم پشت شدن کل سر همراه با نازک و ضعیف شدن موهای باقی مانده می گردد بنابر این یافتن موهایی مناسب جهت پیوند مو که به هورمون مردانه حساس نباشند در زنان دچار این نوع طاسی مشکل و گاهی اوقات غیر ممکن است.

چه زمانی کاشت مو برای زنان مناسب نیست؟

زمان هایی که کاشت مو برای زنان مناسب نیست

همانگونه که در بالا گفته شد مهمترین مسئله زنان برای کاشت مو نبود بانک موی مطمئن است. در موارد زیادی از زنانی که بانک موی مطمئنی نداشته ولی کاشت مو انجام داده اند، دیده شده که موهای پیوندی پس از گذشت مدتی دچار ریزش می شوند. پزشکان متخصص کاشت مو توصیه می کنند تا زمانی که ریزش موی زنان خیلی شدید نباشد و فرد بانک موی مناسبی برای کاشت مو نداشته باشد، نبایستی برای کاشت مو اقدام کند.

تشخیص اینکه آیا یک خانم کاندید مناسبی برای کاشت مو است یا خیر با پزشک متخصص کاشت مویی است که تجربه کافی در زمینه کاشت مو برای زنان داشته باشد؛ زیرا علاوه بر تشخیص بانک موی مطلوب، بررسی وضعیت پوست سر و میزان خونرسانی آن در نواحی دچار ریزش مو  از دیگر فاکتور های مهم در کاشت موزنان است که پزشکان با تجربه به چنین مسائلی توجه می کنند.

روش های جایگزین کاشت مو برای زنان

زمانی که یک خانم کاندید مناسبی برای کاشت مو نیست، بهتر است که از این کار صرف نظر کرده و روش های درمانی دیگر که پزشک برای او توصیه می کند از قبیل تزریق پی آر پی، مزوتراپی، استفاده از داروهای ضد ریزش مو و … را دنبال کند.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha