مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

طاسی موضعی طاسی موضعی
9 آگوست 2018 بدون نظر 459 بازدید

چه درمان هایی برای طاسی موضعی وجود دارد؟

در این مقاله می خوانیم:

با اطمینان می توان گفت که داشتن موهایی سالم و پر پشت برای بسیاری از مردان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است به شکلی که پس از دست دادن موهای خود گوشه گیر، افسرده شده و اعتماد به نفس خود را از دست می دهند. همین مسئله باعث می شود که به مراقبت های بیش از حد از موهای خود روی بیاورند اما باید بدانید که همین مراقبت های بیش از حد نیز باعث می شود که شما دچار طاسی موضعی شوید.

قطعا مبتلا شدن به طاسی موضعی میتواند برای هر فردی بسیار ناراحت کننده باشد و فرد را با مشکلات روحی روبرو کند. از همین رو پزشکان اغلب توصیه می کنند که قبل از اینکه ریزش موهایتان افزایش پیدا کند برای درمان آن اقدام کنید. اما چه درمان هایی برای طاسی موضعی وجود دارد؟ از چه طریقی می توان به درمان این مشکل پرداخت؟ در این مقاله تلاش شده است تا به بررسی این موضوع بپردازیم تا شما از آگاهی بیشتری نسبت به آن برخورد کنید.

طاسی موضعی

طاسی موضعی که به آن آلوپسی نیز گفته می شود نوعی از ریزش مو است که در آن موها به صورت منطقه ای شروع به ریزش کرده و سپس به یک باره موهای قسمتی از بدن فرد دچار ریزش موی شدید می شود و فرد موهای خود را به یکباره از دست می دهد.

چه درمان هایی برای طاسی موضعی وجود دارد؟

طاسی موضعی یک نوع از ریزش است که در آن روز به روز به مناطقی که فرد دچار ریزش مو می شود افزایش پیدا میکند. این نوع ریزش مو در آقایان میتواند باعث نگرانی شود و به علت کمبود اطلاعات فرد تصور کند با بیماری خطرناکی روبرو شده است.

روش های درمان طاسی موضعی

برای درمان طاسی موضعی نیاز نیست که هزینه های گزافی بابت عمل های کاشت مو انجام دهید زیرا تا مواقعی که مشکل ریزش مو و طاسی موضعی به طور کامل برطرف نشده باشد این عمل ها نتیجه ای نخواهد داشت. طبق تحقیقاتی که پزشکان در این زمینه انجام داده اند کاشت مو برای کسانی که از بیماری طاسی موضعی رنج می برند هیچ فایده ای نخواهد داشت چون به علت بیماری ای که دارند بدن با موهای جدید کاشته شده هم مبارزه خواهد کرد و شرایط هیچ تغییری نخواهد کرد. از همین رو بهترین راه درمان این است که بیماران در ابتدا از عدم رشد موهایشان اطمینان خاصل پیدا کنند و بعد از آن به روش های درمانی که وجود دارد روی آورند.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha