مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

چربی طبیعی مو چربی طبیعی مو
2 فوریه 2019 بدون نظر 329 بازدید

چگونه چربی طبیعی مو را حفظ کنیم

بسیاری از افراد در سوالات خود این موضوع را مطرح میکنند که چگونه چربی طبیعی مو را حفظ کنیم به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم تا به این موضوع بپردازیم. بهتر است بدانید باقی ماند چربی طبیعی تاثیر زیادی در افزایش سلامت موها خواهد داشت به همین دلیل باید تا جایی که امکان دارد به آن اهمیت دهید. برای اینکار لازم نیست حتما به استفاده از شامپوهای گران قیمت بپردازید چون در این مطلب قرار است به معرفی نکات و روش هایی کاملا ساده و کم هزینه  بپردازیم.

نکاتی مهم برای حفظ چربی طبیعی مو

برای اینکه موهایتان زیبا بماند باید تا جایی که امکان دارد جلوی خشکی مو را بگیرید. برای اینکه چربی طبیعی مو از بین نرود باید به نکات مختلفی توجه داشته باشید که یکی از مهمترین آن نحوه شستشوی موهای سر است. افرادی که از آب داغ برای شستشوی موهای خود استفاده میکنند دچار مشکلات مختلفی خواهند شد و در اکثر موارد خشکی و شکنندگی موها را تجربه میکنند.

چگونه چربی طبیعی مو را حفظ کنیم

برای اینکه چربی طبیعی مو از بین نرود باید حتما از شامپوهای مناسب استفاده کنید. در صورتی که موهایتان خشک است باید به تهیه ی شامپوهای مخصوص موهای خشک بپردازید تا به موهایتان آسیب وارد نشود. بهتر است بدانید چنگ زدن به موها و شستشوی محکم آن هم در بسیاری از مواقع باعث برهم خوردن ph طبیعی سر میشود به همین دلیل باید به آرامی به شستشوی موهایتان بپردازید.

تنظیم چربی طبیعی مو با سرکه ی سیب

برای حفظ چربی طبیعی مو میتوانید از سرکه ی سیب استفاده کنید. بهتر است بدانید سرکه ی سیب هم برای درمان خشکی مو استفاده میشود و هم برای چربی بیش از حد، چون استفاده از این داروی طبیعی باعث میشود تا میزان ترشح چربی سر تنظیم شود. برای استفاده از سرکه ی سیب بهتر است آن را با مقداری آب ترکیب کنید تا باعث ایجاد حساسیت نشود.

برای استفاده از آسان تر از سرکه ی سیب میتوانید آن را به شامپوی خود اضافه کنید. این کار باعث میشود تا از خواص فوق العاده ی آن بهره مند شود.

ماساژ سر برای حفظ چربی طبیعی مو

برای اینکه چربی طبیعی مو از بین نرود میتوانید به ماساژ سر نیز بپردازید. این کار در اکثر موارد باعث میشود تا سلامت موهایتان افزایش پیدا کند و شاهد نتایج قابل توجهی باشید. برای ماساژ سر بهتر است تا جایی که امکان دارد از مواد طبیعی استفاده کنید تا بتوانید به تقویت موهایتان نیز بپردازید.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha