مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پی آر پی مو در زنان پی آر پی مو در زنان
27 ژانویه 2019 بدون نظر 443 بازدید

پی آر پی مو در زنان موثر برای درمان ریزش مو

متاسفانه ریزش مو فقط مشکلی نیست که در آقایان به وجود آید و خانم ها هم دچار آن میشوند به همین دلیل باید اطلاعات خانم ها در مورد آن افزایش پیدا کند تا بتوانند با روش های موثری که وجود دارد به رفع آن بپردازند. پی آر پی مو در زنان از روش هایی است که میتوان با استفاده از آن به نتایج مناسبی دست پیدا کرد به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم شما را با آن آشنا کنیم تا بتوانید با استفاده از آن شاهد افزایش زیبایی خود باشید. بهتر است بدانید پی ار پی در حال حاضر جزء ایمن ترین روش ها به شمار میرود.

روش پی آر پی مو در زنان

پی آر پی مو در زنان با روش های رایج پی ار پی انجام میشود. در این روش از مواد طبیعی خون استفاده میشود و حدود ۲ الی ۳ ساعت طول میکشد تا تزریق PRP به پایان برسد. برای تزریق PRP از سوزن های نازک استفاده خواهد شد به همین دلیل بیماران احساس درد و ناراحتی نخواهند کرد اما در صورتی که نیاز باشد از بی حسی موضعی هم استفاده میشود به همین دلیل این روش به هیچ وجه دردناک نخواهد بود.

پی آر پی مو در زنان موثر برای درمان ریزش مو

اثرات پی آر پی مو در زنان بعد از چند ماه مشاهده خواهد شد. بهتر است بدانید افرادی که قصد دارند از این روش استفاده کنند باید از یک سری شرایط خاص برخوردار باشند در غیر اینصورت ممکن است به نتایج قابل توجهی دست نیابند. اثرات پی ار پی معمولا چند ماه بعد از تزریق مشاهده خواهد شد به همین دلیل بیمار باید در طول این مدت با رعایت مراقبت های لازم به افزایش رشد موهای خود کمک کند.

شرایط پی آر پی مو در زنان

برای استفاده از پی آر پی مو در زنان شرایط سختی لازم نیست اما باید به این نکته توجه داشته باشید که برای استفاده از روش های پی ار پی نباید تمام موهای بیمار دچار ریزش شده باشد. پی ار پی فقط برای درمان نازکی مو و ضعف موها کاربرد دارد و در صورتی که تمام موهای فرد دچار ریزش شده باشد نتایج قابل توجهی به دنبال نخواهد داشت.

افرادی که دچار بیماری های انعقادی خون و دیابت کنترل نشده و … هستند نباید از پی ار پی استفاده کنند چون احتمال عوارض مختلف افزایش خواهد یافت.

مزایای PRP در زنان

پی آر پی مو در زنان روشی ایمن و تقریبا کم هزینه است که در مدت زمانی کوتاه نتایج قابل توجهی به دنبال دارد. برای استفاده از این روش شرایط سختی وجود ندارد به همین دلیل بسیاری از افراد میتوانند از آن استفاده کنند. پی ار پی برای درمان بیماری های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد و اثر بخشی آن سالهاست که به اثبات رسیده است.

[تعداد: 1   میانگین: 3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha