مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پیوند مو پیوند مو
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ بدون نظر 14722 بازدید

پیوند مو

اگر این روزها برای درمان کم پشتی و طاسی موهای خود به کلینیک های مو و زیبایی مراجعه نموده باشید، حتماً با خدماتی همچون کاشت مو، ترمیم مو و پیوند مو آشنا شده اید. اما پیوند مو چیست و بهترین کاندیدای پیوند موی طبیعی چه کسانی هستند؟ پیوند مو یکی از بهترین و کم خطرترین روش های درمانی برای مقابله با ریزش موی شدید سر به خصوص در مردان است. آنچه مسلم است این است که انجام این عمل زیبایی در بهترین کلینیک تخصصی پیوند و ترمیم مو ، عوارض پیوند مو را تا حد چشمگیری کاهش داده و آنچه به عنوان هزینه پیوند موی طبیعی از بیمار اخذ می شود، کاملاً منطقی و مقرون به صرفه است.

مراحل پیوند موی سر

پیوند موی طبیعی بسته به نوع روش انتخابی مراحل مختلفی دارد. اصول کلی این روش ها، برداشت مو از سر یا بدن فرد بیمار و انتقال و پیوند آن به محل کم موی سر است. در روش پیوند موی طبیعی از بدن یا BHT ، فولیکول های مو از قسمت سینه یا ران بدن بیمار انتخاب به قسمت طاس و کم پشت سر پیوند زده می شود.

در صورتی که فرد دارای بانک موی قوی در پشت سر خود باشد، برداشت مو می تواند به روش نواری یا فولیکولی انجام شود.

انواع روش های پیوند موی طبیعی

روشهای پیوند و ترمیم مو از گذشته تا امروز پیشرفت های چشمگیری داشته است. این پیشرفت ها به سمتی بوده است که ضمن حفظ ظاهر طبیعی تر پس از کاشت، درد و خونریزی و عوارض ناشی از جراحی کمتری بعد از عمل برای بیمار به وجود بیاید. به طور مثال خارش سر پس از کاشت مو یکی از مشکلاتی است که پس از عمل های جراحی کاشت و پیوند مو برای فرد به وجود می آید.

جدیدترین روش پیوند موی طبیعی به نام روش SUT ، با استفاده از یک پانچ اتوماتیک عملیات برداشت، انتقال و کاشت مو را انجام داده و به این ترتیب از عوارض به مراتب کمتری برخوردار است.

پیوند مو

روش های دیگر پیوند مو شامل روش های FIT، FUT یا FUE می شود که در آن ها برداشت مو با استفاده از نوارها یا گرافت های شامل فولیکول های مو از پشت سر انجام می شود.

از روش پیوند موی طبیعی می تواند برای درمان کم پشتی موی صورت و ابرو نیز استفاده نمود. کاشت و پیوند ابرو به دقت و مهارت بیشتری نسبت به روش کاشت مو نیاز دارد.

روش FIT

در این روش که به روش کاشت موی غیرجراحی نیز معروف است، هر فولیکول مو از قسمت بانک مو برداشت شده و به جلوی سر یا نواحی کم پشت تر پیوند زده می شود. از مزایای این روش می توان به عدم نیاز به عمل جراحی اشاره کرد. یکی از معایب روش FIT عدم امکان برداشت تعداد زیادی فولیکول مو و رسیدن به تراکم بالا در عمل کاشت مو است.

روش FUT

در روش پیوند موی FUT ، برداشت مو به روش نواری از پشت سر انجام می شود. سپس نوار مو به گرافت های کوچکتر تقسیم شده و این گرافت ها به وسیله عمل جراحی در ناحیه هدف کاشته می شود. در این روش به تراکم موی بالاتری می توان دست یافت.

قیمت و هزینه پیوند مو

همانطور که پیشتر از این صحبت شد، روش های مختلفی برای پیوند موی طبیعی وجود دارد. قیمت عمل پیوند مو بسته به میزان تراکم مطلوب و وسعت ناحیه طاسی و روش انتخابی متفاوت است. انتخاب بهترین کلینیک و دکتر پیوند مو نیز می تواند بر تخمین این هزینه تاثیر گذار باشد. اما آنچه مهم است این است که با انتخاب کلینیک معتبر پیوند و ترمیم موی طبیعی، به میزان هزینه پرداختی خود، نتیجه مطلوب تری را دریافت می کنید.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *