مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پیوند مو طبیعی پیوند مو طبیعی
28 اکتبر 2018 بدون نظر 516 بازدید

پیوند مو طبیعی و مزایا و معایب آن

اگر به تازگی دچار ریزش مو شده باشید حتما میدانید که ریزش مو چه تاثیرات مخربی بر روی روحیه ی انسان دارد به همین دلیل باید سریعا به درمان آن پرداخت در غیر اینصورت ممکن است آسیب های روحی شدیدی برای فرد به وجود آید که به راحتی قابل درمان نباشد. در حال حاضر از میان روش هایی که برای رفع ریزش مو وجود دارد روش پیوند مو طبیعی جزء بهترین روش هایی است که با استفاده از آن میتوان شاهد نتایجی شگفت انگیز بود.

پیوند مو طبیعی چیست؟

پیوند مو طبیعی از روش هایی است که برای رفع ریزش موی ارثی و یا ژنتیکی مورد استفاده قرار میگیرد. افرادی که به علت مشکلات ژنتیکی و هورمونی دچار ریزش مو میشوند نمیتوانند با استفاده از درمان های دارویی و روش های دیگر به نتایج قطعی دست پیدا کنند به همین دلیل باید برای رفع ریزش مو از روشی موثر مانند کاشت مو استفاده کنند.

پیوند مو طبیعی و مزایا و معایب آن

برای کاشت مو متخصصان فولیکول های سالم را از نقاط مختلف بدن استخراج میکنند و به وسیله ی آن باعث رشد موهای جدید در نواحی مختلف سر میشوند. کاشت موی طبیعی در حال حاضر روش های زیادی دارد که متخصصان میتوانند با توجه به شرایط بیمار از آن استفاده کنند. باید توجه داشته باشید که برای استفاده از همه ی روش ها باید بیمار بانک موی کافی و قوی داشته باشد.

مزایای پیوند مو طبیعی

مزایای پیوند موی طبیعی به شرح زیر می باشد:

پیوند مو طبیعی نسبت به سایر روش های درمانی مزایای قابل توجهی به دنبال خواهد داشت. استفاده از این روش باعث میشود تا ریزش مو به صورت دائمی برطرف شود و افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند مجبور نباشند هر چند وقت یکبار به کلینیک های زیبایی مراجعه کنند.

در صورتی که برای رفع ریزش موی خود از روش پیوند مو طبیعی استفاده کنید میتوانید بعد از چند ماه شاهد رشد موهای جدید باشید. موهایی که ظاهری کاملا طبیعی دارند و میتوان بدون هیچگونه مشکل به اصلاح آن ها پرداخت.

معایب پیوند مو طبیعی

معایب پیوند موی طبیعی به شرح زیر می باشد:

پیوند مو طبیعی در برخی موارد باعث عوارض مختلفی چون عفونت، خونریزی، بی حسی سر، التهاب و تورم میشود که میتوان این موضوع را یکی از مهمترین معایب این روش دانست.

علاوه بر این هزینه ی این روش چندین برابر روش های دیگر خواهد بود و برای استفاده از آن شرایط خاصی مورد نیاز است که همین باعث میشود همه ی افراد نتوانند از آن استفاده کنند.

[تعداد: 4   میانگین: 3.8/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha