مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پیوند مو از بدن به سر پیوند مو از بدن به سر
13 نوامبر 2018 بدون نظر 579 بازدید

درباره پیوند مو از بدن به سر

کاشت مو در حال حاضر یکی از متداول ترین روش هایی است که برای رفع برخی از انواع ریزش موها به کار گرفته میشود. به علت اینکه متقاضیان کاشت مو در اکثر موارد رضایت کافی خواهند داشت به مرور افراد بیشتری تصمیم میگیرند از روش های کاشت مو استفاده کنند. اما متاسفانه به علت اینکه شرایط خاصی برای کاشت مو وجود دارد قطعا افرادی که از آن برخوردار نباشند مجبور خواهند بود با ریزش مو و کچلی کنار آیند اما خوشبختانه پیوند مو از بدن به سر روشی است که تا حدی این محدودیت ها را کنار گذاشته است.

متقاضیان پیوند مو از بدن به سر چه افرادی هستند؟

پیوند مو روش های مختلفی دارد که متخصصان با توجه به شرایط بیمار به انتخاب آن میپردازند. در گذشته روش های زیادی برای پیوند مو وجود نداشته است به همین دلیل بسیاری از افراد که قصد داشتند از روش های کاشت مو برای رفع ریزش موی خود استفاده کنند به دلیل عدم شرایط کافی نمی توانستند از آن بهره بگیرند اما با روش پیوند مو از بدن به سر bht بسیاری از افراد میتوانند از کاشت مو استفاده کنند.

درباره پیوند مو از بدن به سر

به طور کلی پیوند مو از بدن به سر برای افرادی مناسب خواهد بود که در قسمت پشت سر بانک موی کافی نداشته باشند و یا استفاده از آن باعث شود تا احتمال ریزش موهای کاشته شده افزایش پیدا کند. به دلیل اینکه احتمال ریزش موهای بدن کمتر از موهای سر خواهد بود قطعا استفاده از این روش مزایای فوق العاده ای به دنبال خواهد داشت و بسیاری از بیماران میتوانند با استفاده از ان به نتیجه برسند.

مراحل پیوند مو از بدن به سر

برای پیوند مو از بدن به سر که به آن پیوند مو bht گفته میشود ابتدا قسمت های انتقال دهنده و دریافت کننده تحت بی حسی موضعی قرار خواهند گرفت تا بتوان مراحل کاشت مو را آغاز نمود.

بعد از این متخصصان با استفاده از روش های مختلفی که وجود دارد فولیکول ها را استخراج خواهند کرد و در انتها با جدا کردن پیاز های مو آن ها را در نواحی مختلف از سر که دچار کچلی شده پیوند خواهد زد.

برای کاشت مو به طبیعی بودن خط رویش مو توجه ویژه ای میشود چون تقریبا طبیعی بودن موهای کاشته شده تا حدی زیادی به خط رویش مو بستگی خواهد داشت.

مراقبت های بعد از پیوند موی بدن به سر

بعد از پیوند مو از بدن به سر باید به نحوه ی شستشوی موها توجه کافی داشت تا آسیبی به موها وارد نشود. علاوه بر این هنگام خوابیدن باید سر بالا تر از بدن قرار داشته باشد و حتی الامکان چند عدد بالشت اطراف سر قرار داد تا موهای کاشته شده با جسمی سخت برخورد نداشته باشد. ضمن اینکه بعد از کاشت مو باید حتما به تغذیه و شرایط روحی توجه کافی داشت.

[تعداد: 4   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha