مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پیشگیری از عوارض کاشت مو پیشگیری از عوارض کاشت مو
15 اکتبر 2018 بدون نظر 670 بازدید

پیشگیری از عوارض کاشت مو امکان پذیر است

در میان روش هایی که برای افزایش زیبایی وجود دارد برخی از روش ها طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. کاشت مو یکی از این روش هاست که امروزه بسیاری از افراد ترجیح میدهند برای رفع کچلی و افزایش زیبایی خود از آن استفاده کنند. با روش های کاشت مو معمولا عوارض خاصی برای بیماران به وجود نخواهد آمد اما در برخی از موارد ممکن است شاهد عوارضی سطحی باشیم. به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به  بررسی روش های پیشگیری از عوارض کاشت مو بپردازیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

کاشت مو چیست؟

همانطور که میدانید برای رفع کچلی و طاسی روش های زیادی وجود دارد اما متاسفانه افرادی که به کچلی و طاسی ژنتیکی مبتلا میشوند نمیتوانند با استفاده از هر روشی به نتیجه برسند. به همین دلیل بسیاری از افراد تصمیم میگیرند برای رفع ریزش موی خود از روش های کاشت مو استفاده کنند.

کاشت مو روشی است که در آن متخصصان برای رفع کچلی و طاسی به انتقال و پیوند فولیکول های مو از نقاط مختلف بدن به قسمت سر میپردازند.

پیشگیری از عوارض کاشت مو امکان پذیر است

فولیکول های مو همیشه از بهترین موهای بیماری انتخاب میشود تا شاهد ریزش مجدد موها نباشیم. خوشبختانه با روش های جدید در اکثر موارد مشکلی برای بیمار به وجود نمی آید اما بهتر است برای پیشگیری از عوارض کاشت مو به نکاتی توجه داشت.

عوارض کاشت مو چیست؟

عوارض کاشت مو به شرح زیر می باشند:

روش های sut و fue از جدیدترین روش های کاشت مو هستند که با استفاده از آن ها در اکثر موارد میتوان بدون هیچگونه مشکل به رفع ریزش مو و کچلی پرداخت. در این روش ها به علت اینکه از جراحی استفاده نمیشود احتمال خونریزی های شدید و عفونت کمتر از روش های دیگر خواهد بود.

اما به طور کلی باید به این موضوع توجه داشته باشید که در همه ی روش های کاشت مو احتمال به وجود آمدن عوارضی مانند عفونت، خونریزی، التهاب، قرمزی و تورم وجود خواهد داشت به همین دلیل باید با استفاده از راهکارهایی که در ادامه برای پیشگیری از عوارض کاشت مو به آن اشاره میکنیم احتمال هرگونه عارضه را به صفر برسانید.

روش های پیشگیری از عوارض کاشت مو

پیشگیری از عوارض کاشت مو کاملا امکان پذیر است. برای این که با استفاده از روش های مختلف کاشت مو دچار عارضه نشوید در وهله ی اول باید به کلینیک های معتبر مراجعه کنید. علاوه بر این به مراقبت هایی که متخصصان توصیه میکنند توجه کافی داشته باشید. رعایت مراقبت های بعد از عمل باعث میشود تا عوارض احتمالی به حداقل ممکن برسد.

[تعداد: 2   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha