مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پیشرفته ترین روش کاشت مو پیشرفته ترین روش کاشت مو
9 اکتبر 2018 يك نظر 1142 بازدید

پیشرفته ترین روش کاشت مو کدام است؟

معمولا برخی از افراد برای درمان بیماری های خود ترجیح میدهند از روش های خود درمانی استفاده کنند و همین باعث میشود تا در اکثر موارد به نتایج قابل توجهی دست پیدا نکنند. البته شاید بتوان برخی از مشکلات را با خود درمانی برطرف کرد اما قطعا مشکلاتی مانند ریزش مو را به راحتی نمیتوان با هر روشی درمان نمود به همین دلیل پیشنهاد میشود برای رفع ریزش مو حتما به متخصصان زیبایی مراجعه کنید تا وقت و هزینه ی خود را برای استفاده از روش های بیهوده هدر ندهید. کاشت مو یکی از روش هایی است که میتوانید با مراجعه به کلینیک های زیبایی برای رفع ریزش مو و کچلی از آن استفاده کنید. در این هنگام اکثر افراد به دنبال پیشرفته ترین روش کاشت مو هستند.

البته برای استفاده از این روش ها باید شرایط کافی را داشته باشید در غیر اینصورت مجبور خواهید بود تا از روش های موقت و یا سایر روش های موثری که برای رفع ریزش مو وجود دارد استفاده نمایید.

روش های پیشرفته درمان ریزش موی سر

تمام افرادی که دچار ریزش مو می شوند روش های درمانی مختلفی را برای بهبود شرایط موهایشان امتحان و تجربه خواهند کرد و درصد زیادی از آنها مخصوصا افرادی که به دلیل ژنتیک دچار ریزش مو می شوند به صورت دائمی موهای خود را از دست می دهند و تنها گزینه پیش روی آنها کاشت نو خواهد بود که طی سالیان اخیر به دلیل گسترش ریزش مو در بین مردم جهان و تحقیقاتی که در این زمینه انجام گرفته است در روش های کاشت مو پیشرفت های زیادی صورت گرفته است اما پیشرفته ترین روش کاشت مو چیست.

پیشرفته ترین روش کاشت مو

عوارض زیاد روش های جراحی کاشت مو و دوره نقاهت طولانی پس از کاشت مو به روش های قدیمی موجب گردیده است تا روش های جدید و غیر جراحی در این زمینه مورد استقبال قرار بگیرد که پیشرفته ترین روش کاشت مو به روش غیر جراحی روش sut می باشد که در این روش نوین کاشت مو برداشت و کاشت موها بدون انجام جراحی، بخیه و خونریزی و تنها در یک جلسه با استفاده از دستگاه های اتوماتیک انجام می پذیرد و در یک جلسه امکان کاشت ۱۴۰۰۰ تار مو نیز وجود دارد و به دلیل عدم استفاده از بخیه بیمار پس از کاشت مو با این روش به دوره نقاهت طولانی نیز نیاز نخواهد داشت.

در حال حاضر روش های زیادی برای کاشت مو وجود دارند که میتوان با استفاده از آن ها به رفع ریزش مو پرداخت. در حال حاضر برای معرفی پیشرفته ترین روش کاشت مو میتوان به روش sut اشاره نمود.

پیشرفته ترین روش کاشت مو کدام است؟

پیشرفته ترین روش کاشت مو

این روش تقریبا جدیدترین روشی است که در سراسر دنیا برای کاشت مو از آن استفاده میگردد. البته این به معنای این نیست که کاشت مو روش sut بهترین روش کاشت مو است چون انتخاب بهترین روش کاشت مو همواره به عهده ی متخصصان خواهد بود و برای انتخاب بهترین روش باید شرایط بیمار به دقت مورد بررسی قرار گیرد.

مراحل پیشرفته ترین روش کاشت مو چگونه است؟

مراحل پیشرفته ترین روش کاشت مو یعنی sut تا حدی با روش های دیگر تفاوت دارد. در این روش برای استخراج فولیکول ها به جای جراحی از دستگاه های تمام اتوماتیک استفاده میشود.

با استفاده از این دستگاه ها میتوان در یک جلسه تعداد زیادی از فولیکول ها را استخراج نمود. برای کاشت مو sut ابتدا فولیکول ها با استفاده از روشی که گفته شد استخراج میشوند و بعد از آن با توجه به خط رویش طبیعی در قسمت سر کاشته خواهند شد.

فواید کاشت مو پیشرفته sut

فواید و مزایای کاشت مو پیشرفته sut به شرح زیر می باشد:

در صورتی که شرایط کافی برای استفاده از پیشرفته ترین روش کاشت مو sut را داشته باشید قطعا به مزایای قابل توجهی دست پیدا خواهید کرد.

با استفاده از این روش در اکثر موارد میتوان کاشت مو را به صورت کامل در یک جلسه انجام داد.علاوه بر این خط رویش مو با روش sut کاملا طبیعی خواهد بود و هیچکس متوجه کاشت مو نخواهد شد. برخی مزایای دیگر این روش عبارتند از:

  • کاشت مو با این روش بدون درد، خونریزی و بخیه و احتمال ایجاد اسکار انجام می پذیرد.
  • پس از کاشت مو به این روش به دلیل ایجاد یک خط رویش طبیعی ظاهری مصنوعی و عروسکی برای فرد ایجاد نمی شود.
  • در این روش کاشت مو تنها در یک جلسه انجام می پذیرد و کیفیت موهای کاشته شده به دلیل استفاده از دستگاه در آغاز و پایان کاشت به یک میزان خواهد بود .
  • در تکنیک کاشت مو به روش sut به دلیل استفاده از دستگاه سرعت کاشت مو بسیار زیاد خواهد بود و به دلیل کاهش فشار بر فولیکول های مو احتمال موفقیت کاشت بسیار زیاد خواهد بود.
  • در این روش کاشت به دلیل عدم استفاده از بخیه بیمار از وضعیت ظاهری خود پس از کاشت بسیار راضی خواهد بود و از حضور در جمع امتناع نخواهد کرد.

هزینه کاشت مو به روش sut

در کاشت مو به روش sut هزینه کاشت براساس تار موهای کاشته شده یا فولیکول های موها، وسعت ناحیه کاشت مو، هزینه های جانبی، دستمزد متخصص و تعرفه کلینیک ها برآورد خواهد شد و هر چه فولیکول های بیشتری برای بیمار کاشته شود هزینه کاشت بیشتر خواهد بود.

[تعداد: 2   میانگین: 4/5]
یک پاسخ به “پیشرفته ترین روش کاشت مو کدام است؟”

  1. عباسی گفت:

    با سلام، سوال بنده این است که آیا شما برای کارهای آموزشی و یا تبلیغات و مانند آن به مدل احتیاج ندارید؟ بتده ۵۵ ساله و دارای بانک موی خوب می باشم و حاضرم سرم را نیز بتراشم و چند روز در خدمت شما باشم. متشکرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha