مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پودر رختشویی برای موها پودر رختشویی برای موها
13 دسامبر 2018 بدون نظر 14869 بازدید

پودر رختشویی برای موها چه فواید و عوارضی دارد؟

به طور حتم شما هم ضرب المثل، هر کس را بهر کاری ساخته اند را شنیده اید، در برخی موارد نظیر استفاده از پودر رختشویی جهت شست و شوی موها باید گفت که هر چیزی را بهر کاری ساخته اند، در همین راستا در این مقاله، فواید و عوارض پودر رختشویی برای موها مورد بررسی قرار گرفته شده است.

پودر رختشویی برای موی سر

پودر رختشویی که در گذشته به دلیل تک برندی بودن پودر رختشویی تاید، هنوز برخی آن را تاید می نامند، ماده ای است شوینده که جهت پاک کنندگی البسه ها مورد استفاده قرار می گیرد و از گذشته تا به امروز به دلیل خاصیت پاک کنندگی آن، همواره استفاده ی زیاد آن به قوت خود باقی است. اجزا و ترکیبات متنوعی و قوی در ساخت پودر رختشویی جهت پاک کردن انواع لک و کثیفی لباس به کار رفته است.

پودر رختشویی برای موها چه فواید و عوارضی دارد؟

فواید پودر رختشویی برای موها

پودر رختشویی یک شوینده موثر جهت شستن لباس ها است و اسیدیته ی آن سازی گاری با پوست سر ندارد، از این رو اگر چه  در برخی سایت ها فوایدی چون، افزایش پرپشتی، از بین رفتن شپش، تاثیر در براقیت و درخشندگی موها، پاک کنندگی موثر موها و … عنوان شده است.

اما هیچ پزشک متخصصی جهت رفع مشکلات مو، استفاده از پودر رختشویی را تجویز نمی کند، زیرا شامپوها و شوینده های مناسبی جهت شستن انواع مو وجود دارد که به خوبی نیاز موها را مرتفع می سازد و نیاز به استفاده از شوینده ی لباس نخواهد بود .

عوارض پودر رختشویی برای موها

استفاده ی طولانی مدت از پودر رختشویی برای شست و شوی بافت بسیار حساس مو با عوارض همراه خواهد بود، لذا به جای ریسک استفاده از شوینده ی لباس برای موها، بهتر است در صورت وجود هر گونه مشکل در حوزه ی مو به پزشک متخصص پوست و مو مراجعه نمود، عوارض پودر رختشویی برای موها عبارتند از :

  • زبری و خشکی موها
  • قرمزی و التهاب پوست سر
  • شکنندگی موها
  • خارش و حساسیت پوستی
  • آسیب به فولیکول های مو و ریزش موها
[تعداد: 47   میانگین: 3.1/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha